Reklāma

Latvijas iedzīvotāji visbiežāk apgalvo, ka nopietnu attiecību izveidošanai vajadzīgi desmit randiņi, savukārt, katram desmitajam aptaujātajam nepieciešamas tikai trīs tikšanās, liecina modes un izklaides centra “Rīga Plaza” veiktā aptauja*. Tuvojoties Valentīna dienai, noskaidrots, ka puse aptaujāto cenšas izvairīties no šiem svētkiem. Tai sabiedrības daļai, kas labprāt atzīmē Visu mīlētāju dienu un vēlas iepazīties, tiks sniegta iespēja satikt savu potenciālo partneri iepazīšanās pasākumā “Speeddating”.
Labākās vietas, kur iepazīties

64% respondentu kā labāko iepazīšanās vietu romantiskām attiecībām norāda draugu kompāniju un saviesīgus privātus pasākumus, piemēram, dzimšanas dienas un kāzas. Kā nākamās biežāk minētās vietas ir interešu grupas (43%) un ceļojumi (35%). Internetu, sociālos tīklos un iepazīšanās portālus visbiežāk izvēlējušies jaunāki cilvēki. Savukārt darbavietā biežāk iepazīstas 30-39 gadus vecie.

Reklāma

Svarīga horoskopa zīme

Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs (23%), veidojot attiecības, vēlas noskaidrot otra cilvēka horoskopa zīmi. Tā visbiežāk norādījušas sievietes, kā arī Kurzemes un Zemgales iedzīvotāji. Savukārt iedzīvotājiem vecumā no 30 līdz 39 gadiem šis aspekts attiecību veidošanai nav tik būtisks.
Vīrieši neizbeigtu attiecības svētku laikā

49% iedzīvotāju visdrīzāk šķiršanos atliktu pēc svētkiem. Kā liecina aptauja, sievietes biežāk norādījušas pretējo un varētu svētku laikā pielikt punktu attiecībām.

Puse Latvijas iedzīvotāju izvairās no Valentīna dienas

Puse no aptaujātajiem cenšas izvairīties no Valentīna dienas un ar šiem svētkiem saistītām aktivitātēm. Likumsakarīgi, ka tieši respondenti, kas kā savu attiecību statusu norādījuši “šķīries/-usies”, biežāk norādījuši, ka mēģina izvairīties no Valentīna dienas.

Pirmajā randiņā izjūt bailes

Interesanti, ka puse aptaujāto pirmajā randiņā izjūt bailes (sievietes 52%, vīrieši 48%), izteikti bažīgāki ir tieši vīrieši vecumā no 30 līdz 39 gadiem. 51% iedzīvotāju nepiekrīt, ka pirmajā randiņā izdevumi būtu jādala abiem uz pusēm. Visbiežāk šādu nostāju pauduši tieši vīrieši.

“Aptaujas dati apliecina, ka tehnoloģijas un iepazīšanās aplikācijas vēl nav mums atņēmušas ticību klātienes iepazīšanās spēkam – cilvēki novērtē īstas satikšanās. Neilgi pirms Valentīna dienas modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” norisināsies “Speeddating” jeb ātrie randiņi. Pērn noskaidrojām, ka aptuveni trešdaļa attiecībās neesošie Latvijas iedzīvotāji Valentīna dienā jūtas vientuļi, tāpēc šis pasākums būs lieliska iespēja atrast kādu, ar ko šogad kopā pavadīt svētkus un veidot draudzīgas attiecības,” stāsta “Rīga Plaza” pārvaldnieka “Colliers” aktīvu pārvaldes direktore Irīna Toropova.

“Rīga Plaza” sadarbībā ar EHR 8. februāra vakarā organizēs “Speeddating pasākumu. Tas norisināsies modes un izklaides centra 2. stāvā, ēdināšanas jeb “Food Plaza” zonā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

TESTS. Kāds ir vīrietis attiecībās atkarībā no acu krāsas?

Tikai viena pazīme, pēc kuras atpazīt toksiskas attiecības

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu