Foto - Pixabay
Reklāma

Ataugušas matu saknes var būt reāla problēma tiem, kas izvēlas uzturēt savu izskatu ar krāsošanu vai matu tonēšanu. Tomēr ir vairākas metodes, kā izvairīties no pastāvīgas ķīmisko krāsvielu lietošanas.

Dermatoloģe dalās pieredzē par sausā šampūna izmantošanu, lai maskētu ataugušās matu saknes. Kā ātri tikt galā ar šo problēmu?

Sausā šampūna noslēpums: kas padara to unikālu

Sausais šampūns ir īsts glābiņš tiem, kuri saskaras ar nepieciešamību ātri piešķirt matiem svaigumu un apjomu, neķeroties pie ierastās galvas mazgāšanas. Tas ir pulveris, parasti aerosola veidā, kas spēj absorbēt lieko sebumu no matu un galvas ādas virsmas.

Sausā šampūna pamatā ir absorbents, viela, kas spēj absorbēt netīrumus. Par absorbentiem bieži izmanto balto mālu, kukurūzu, rīsu un auzu pulveri. Turklāt sastāvā var būt antibakteriālas sastāvdaļas, ēteriskās eļļas un smaržvielas.

Kā lietot sauso šampūnu, lai maskētu ataugušās saknes?

Reklāma

Viena no sausā šampūna priekšrocībām ir tā lietošanas ērtums. Lai maskētu ataugušas saknes, vienkārši uzsmidziniet aerosolu uz matu saknēm aptuveni 15-20 cm attālumā un rūpīgi izķemmējiet matus.

Sausā šampūna pulveris absorbēs lieko sebumu, piešķirs matiem apjomu un padarīs saknes gaišākas. Tas ir īslaicīgs risinājums, kas piešķir matiem svaiguma sajūtu, bet neaizstāj pilnīgu galvas mazgāšanu ar šķidro šampūnu.
Svarīgi sausā šampūna lietošanas aspekti

To nedrīkst izmantot pārmērīgi. Tas ir ārkārtas līdzeklis, kas paredzēts lietošanai, ja nav iespēju vai laika pilnīgai matu mazgāšanai. Tomēr tā regulāra lietošana nav ieteicama, jo tas var radīt negatīvas sekas matu un galvas ādas stāvoklim. Sauso šampūnu ieteicams lietot ne biežāk kā vienu vai divas reizes nedēļā.

LASI ARĪ ŠOS PADOMUS!

LifeHacks: kāpēc veļasmašīnā likt plastmasas maisiņu?

LifeHacks: Vai biezpienu var saldēt, lai izmantotu vēlāk?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu