Foto - Pixabay
Reklāma

Laimīgie skaitļi mājoklī ienesīs pozitīvu enerģiju.

Numerologi uzskata, ka visi skaitļi ap mums ietekmē mūsu dzīvi. Pēc ezotēriķu domām, dzīvokļa numurs un liktenis ir saistīti. Daži mājas adreses skaitļi tās iedzīvotājiem nes veiksmi, bet citi, gluži pretēji, piepilda mājokli ar negatīvu enerģiju.

Lielākā daļa cilvēku pat nepamana, kā dzīvokļa numurs maina dzīvi. Tomēr numurs uz durvīm var patiešām ietekmēt likteni un ģimenes labklājību. Mēs jums pastāstīsim, kurš dzīvokļa numurs ir laimīgs un kuru māju iedzīvotājus var gaidīt problēmas.
Kādi dzīvokļu numuri nes veiksmi

Reklāma

Numeroloģijā visveiksmīgākais mājas vai dzīvokļa numurs pārvākšanās gadījumā ir tas, kurā ir nulle. Ja jūsu adresē atbilst skaitlis 0, tad šādā mājoklī visi centieni būs veiksmīgi. Nulle ir harmonijas, pilnības, ideāla skaitlis. Jebkuri projekti, jaunas pazīšanās un darījumi ar māju vai dzīvokli, kurā ir skaitlis 0, būs veiksmīgi.

Lai noteiktu, vai jūsu adrese ir numeroloģiski laimīga, saskaitiet visus mājas vai dzīvokļa numura ciparus. Iegūtais skaitlis noteiks, vai mājoklis ir laimīgs, lai tajā dzīvotu. Dažkārt gadās, ka māja kopumā saskaņā ar numeroloģiju netiek uzskatīta par ļoti laimīgu, bet dzīvokļa numurs ir laimīgs, un otrādi.

Dzīvokļa laimīgie skaitļi

Skaitlis 1 ir sākuma simbols. Šādā mājā vai dzīvoklī viss jaunais beigsies labi. Nebaidieties no pārmaiņām un jauniem projektiem. Šāda mājokļa enerģija ir labvēlīga jebkādiem centieniem.

Skaitlis 3. Trīs numeroloģijā ir ļoti laimīgs skaitlis, kas mājokļa iemītniekiem sola lielu laimi. Laulības dzīvē valdīs harmonija, bet finansēs – labklājība. No otras puses, šādu mājokļu iedzīvotāji bieži vien nenovērtē savu laimi.

Skaitlis 4. Ja aprēķinu rezultātā iegūts skaitlis 4, tad šāds mājoklis tiek uzskatīts par mierīgu un mierīgu. Dzīve šādā mājā var šķist garlaicīga, taču nepatīkamu pārsteigumu un santehnikas problēmu varbūtība ir minimāla.

Skaitlis 5. Mājā vai dzīvoklī ar skaitli 5 valda spēcīga finanšu enerģija. Šāda nama iemītnieki var nopelnīt lielu bagātību, ja viņi pareizi noteiks savas stiprās puses.

Skaitlis 7. Ja aprēķinu rezultātā izrādījās, ka tas ir skaitlis 7, tad šī nama iedzīvotājiem ļoti paveicas. Šādā mājoklī vienmēr valda harmonija un ģimenes labklājība, starp radiniekiem būs savstarpēja sapratne.

Bīstamie dzīvokļu numuri

Skaitlis 2.

Ja pēc visu skaitļu saskaitīšanas mājas vai dzīvokļa numurā sanāca 2, tad šāda mājokļa iemītniekiem var rasties nelīdzsvarotība starp personīgo dzīvi un karjeru. Jums būs grūti tikt līdzi darbā, ģimenē un vaļaspriekos, tāpēc ir vērts noteikt savas prioritātes.

Skaitlis 6: mājokļos ar skaitli 6 ir negatīvas enerģijas plūsmas. Tā iemītniekiem trūks pozitīvisma un komforta sajūtas. Arī šādā mājoklī ir grūti uzturēt kārtību.

Skaitlis 8. Šāds skaitlis neliecina neko labu. Šāda mājokļa iemītniekiem būs grūtības ar naudu. Viņiem būs grūti gudri pārvaldīt finanses. Pat ar lielu algu nauda šādā mājoklī nekur nenonāk.

Skaitlis 9. Ne pārāk laimīgs skaitlis. No vienas puses, šāda mājokļa iedzīvotāji ir strādīgi un neatlaidīgi, var sasniegt lielus mērķus. Tomēr dzīvē viņus pastāvīgi pavada nogurums un pārgurums.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mistiķi, burvji un magi. Kuros mēnešos dzimst spēcīgākie ekstrasensi?

Četri noteikumi, kā piesaistīt veiksmi spoguļdatumā!

Laime un veiksme: tautas ticējumi, kas sola labus jaunumus!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu