Foto - Pixabay.com
Reklāma

Džinsi ir gandrīz visiem, un lielākā daļa no mums tos mazgā ierastajā veidā – veļasmašīnā, režīmā “kokvilna” un vidējā (vai pat augstā) temperatūrā. Un tieši šeit mēs pieļaujam kļūdas. Kāda amerikāņu džinsu apģērbu zīmola dibinātāja un radošā direktore sniedza dažus vienkāršus padomus par to, kādā temperatūrā mazgāt džinsus, kāds ir tiem piemērotākais režīms un cik bieži tie jāmazgā, lai tie ilgāk kalpotu.

Losandželosā bāzētā sieviešu un džinsa apģērbu zīmola Pistola dibinātāja un radošā direktore Greisa Na stāsta par galvenajām džinsu mazgāšanas niansēm.

Pēc viņas teiktā, jūs droši varat likt tos veļas mašīnā, taču ievērojiet trīs pamatnoteikumus:

– džinsu apģērbu mazgāšanai veļas mašīnā jābūt tikai maigajā režīmā (tas parasti nodrošina zemu temperatūru);

Reklāma

– mazgāšanai jāizmanto maigi tīrīšanas līdzekļi, lai nesabojātu audumu;

– džinsu apģērbu vislabāk žāvēt gaisā, nevis automātiskajā žāvētājā – žāvētājs, tāpat kā veļas mašīna, samazina džinsu “mūžu”.Tāpat eksperte iesaka atteikties no visa veida balinātājiem, pat ja tie ir krāsai nekaitīgi – ar laiku tie rada džinsa auduma šķiedru nodilumu, un rezultātā džinsi izskatās maisveidīgi.

Cik bieži būtu jāmazgā džinsi? Šeit, saka eksperte, ir svarīgi nepārspīlēt – džinsus var “pārmazgāt”.

“Veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīnas laika gaitā bojā audumu. Tas noved pie auduma nodiluma vietās, kur mēs parasti to nevēlamies, piemēram, uz dibena un ceļgaliem,” saka Greisa Na.

Tāpēc džinsi veļas mazgājamajā mašīnā jāmazgā pēc iespējas retāk: eksperte iesaka tos valkāt tik ilgi, cik ilgi varat iztikt bez mazgāšanas. Ja džinsi ir labi izgatavoti un izturīgi, tos bez mazgāšanas var nēsāt vismaz nedēļu.
LASI ARĪ ŠOS PADOMUS!

Kāpēc vērts pievienot veļas pulverim sāli? Ļoti iedarbīgs triks visām saimniecēm!

Kāpēc sporta apavos vērts ielikt ziepju gabaliņu?

Kāpēc drēbes jāizgriež uz otru pusi pirms likšanas veļas mašīnā? Patiesie iemesli

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu