Foto - Pixabay
Reklāma

Gadu desmitiem ilgi cilvēki ir uzskatījuši, ka pirmajam jaunā mājā jāienāk kaķim. Šī tradīcija izveidojusies ne velti, jo ir vairāki skaidrojumi, kāpēc kaķis tiek ielaists mājā pirmais.

Daudzi cilvēki uzskata, ka kaķiem piemīt ļoti smalka maņa, tāpēc tie spēj uztvert pozitīvās un negatīvās vibrācijas mājā. Tieši pēc četrkājainā iemītnieka uzvedības cilvēki noskaidroja, kāda enerģija valda viņu jaunajā mājoklī.

Daudziem no mums pārcelšanās uz jaunu dzīvokli vai māju ir stresa pilna. Īpaši satraucoši tas ir cilvēkiem, kuri tic ļauniem gariem vai mājas gariem. Tieši tad lielākā daļa cilvēku sāk prātot, kam pirmajam vajadzētu ienākt jaunajā mājoklī. Vispirms prātā nāk kaķi. Un tam ir izskaidrojums.

Reklāma

Kad vajadzētu ielaist kaķi jaunā dzīvoklī?

Enerģētikas praksē mēdz teikt, ka kaķi ir ļoti jūtīgi pret viņsaules spēkiem un negatīvām vibrācijām mājoklī. Saskaņā ar senajiem ticējumiem tieši šiem četrkājainajiem dzīvniekiem vajadzētu pirmajiem sadraudzēties ar gariem un mājas gariņiem.

Dažkārt cilvēki brīnās, kad ielaist kaķi jaunajā dzīvoklī: pirms remonta vai pēc tā? Vienotas pareizas atbildes nav. Ezoteriķi uzskata, ka kaķi labāk ielaist dzīvoklī, kas vēl nav mēbelēts.

Vērts ļoti uzmanīgi vērot, kur kaķis iekārtosies uz guļu jaunajā mājoklī. Labāk tur arī ierīkot gultas vietu, kas paredzēta mājas saimnieku miegam. Mēdz teikt, ka kaķi miegam izvēlas visdrošāko vietu mājā. Tur miegs būs mierīgs un drošs.

Ko nozīmē ticējums “kaķis jaunā dzīvoklī”?

Jauna mājvieta ir cerība uz jaunu, bezrūpīgu dzīvi. Tomēr līdz ar saimniekiem jaunajā mājoklī nāk arī viņu iepriekšējās problēmas un grūtības. Lai jaunajā dzīvoklī ienāktu tikai ar pozitīvismu, pirmajam iemītiekam jābūt kaķim. Runā, ka kaķi spēj atbrīvot vietu saviem saimniekiem.

Ja kaķis jaunajā mājoklī uzvedas nemierīgi, ir nepieciešams to enerģētiski attīrīt. Šim nolūkam tiek izmantotas dažādas garīgās prakses, un reliģiski cilvēki aicina priesterus.Kā rīkoties pārvācoties, ja nav kaķa?

Mūsu senči ticēja, ka kaķis spēj ienest mājoklī labklājību un mieru. Tomēr ne visi cilvēki šos dzīvniekus mīl. Tātad, ko darīt, ja pārvācoties nav kaķa? Tas ir vienkārši. To var aizstāt ar suni. Arī šie četrkājainie dzīvnieki atradīs drošāko vietu mājā un piepildīs to ar labu atmosfēru.

Turklāt par mājas talismanu var kļūt arī nedzīva lieta, piemēram, pakavs vai ikona. Galvenais, lai ticētu, ka šī lieta nesīs jūsu mājoklim labu. Tomēr amulets mājai būs tikai tā lieta, ko tu pats iegādājies ar labiem nodomiem vai saņēmis dāvanā no labvēlīgiem radiniekiem.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kāpēc kaķis guļ tev uz spilvena un vai ļaut to darīt?

Kaķis ir īsts empāts, kurš spēj izdziedināt dvēseli, ķermeni un garu

Tests Melnais kaķis. Kad jums neveicas?

Melns kaķis sapnī – ko tas nozīmē reālajā dzīvē?

Dzīvniekiem piemīt neparastas spējas pareģot notikumus un pat redzēt saimnieka auru. Kā to skaidro ezoteriķi?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu