Reklāma

Reti kurš zina, ka daudzi mūsu žesti ir neapzināti pašatveseļošanās paņēmieni.

Pieskarties un paberzēt degunu. Tibetas dziednieki uzskata, ka degungalā atrodas bioloģiski aktīvs punkts, iedarbojoties uz kuru var ātri uzlabot sirdsdarbību.

Pakasīt aiz auss. Punkti, kas atrodas 2 cm aiz auss augšējās malas, ir atbildīgi par asinsriti galvā. Tas nozīmē – pakasot aiz auss, proti, masējot šos punktus, var panākt lielāku prāta skaidrību. Vienlaikus tiek paātrināta izmantoto venozo asiņu attece un svaigu ar skābekli piesātinātu asiņu pieplūde galvas smadzenēm.

Reklāma

Auss ļipiņas berzēšana. Auss ir miniatūrs visa organisma atveids, tikai – ar kājām gaisā. Tātad auss ļipiņa ar atbildīga par galvu. Auss ļipiņas masāža labvēlīgi iedarbojas uz visu galvu, smadzenes ieskaitot, un padara cilvēku gudrāku.

Pakasīt pakausi. Pakausis ir zona, kas atbildīga par redzi. To pakasot, cilvēks grib labāk redzēt vai vienkārši palīdzēt nogurušajām acīm.

Krakšķināt pirkstu locītavas. Masēt pirkstu locītavas, proti, pastiept vai izliekt pirkstus, līdz tie nokrakšķ, ir veselīgi, jo tādējādi tiek sasmalcināti nogulsnējušies sāļi, un tos aiznes masāžas pastiprinātā asinsrite.

Saberzēt plaukstas. Tā palīdz daudzas reizes ātri savienot un atvienot enerģētiskos kanālus, tā veicinot vienmērīgu enerģijas sadali. Pēc šādas procedūras cilvēka biolauks kļūst spēcīgāks.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu