Publicitātes foto
Reklāma

Rudenim lēnām tuvojoties un vakariem kļūstot vēsākiem, arvien biežāk negribīgi meklējam siltākas drēbes un dažādas siltas segas. Mainoties laikapstākļiem, meklējam citus veidus, kā sasildīties – dzeram vairāk tējas, vakarus baudām siltā vannā. Un tie, kuriem ir iespēja vismaz reizi nedēļā apmeklēt pirti, noteikti nevēlēsies palaist garām iespēju izbaudīt karsto tvaiku un atdzīvināt ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Tomēr, gatavojoties pirts apmeklējumam, ir dažas lietas, par kurām vajadzētu parūpēties, lai nodrošinātu vislabāko lietošanas pieredzi.

Izvēlieties dabīgas šķiedras dvieļus

Ja esat nolēmis doties uz pirti, pirmā lieta, kas jums būtu jāņem līdzi, ir kvalitatīvs dvielis. Dabīgās šķiedras dvieļi efektīvi uzsūks mitrumu un neļaus jums sasalt, izejot no pirts vai no ūdens. Šajā gadījumā lina un kokvilnas kombinācija, iespējams, ir vispraktiskākā izvēle pirtij. Lina šķiedra viegli uzsūc mitrumu un tikpat viegli izžūst, tāpēc dvieļi nav smagnēji un neuzkrāj mitrumu. Savukārt kokvilna ir gaisa caurlaidīga un nodrošina vieglu ķermeņa ādas elpošanu. Kokvilnas dvieļi ir arī viegli kopjami, tāpēc traipi un citi netīrumi nesagādās problēmas. Apskatot plašo klāstu, jūs ievērosiet, ka pirts dvieļi ir unikāli arī savās krāsu kombinācijās. Jaukās krāsas ļauj viegli pamanīt savu dvieli starp pārējiem, savukārt izmērs nodrošina daudzpusību. Pirtī lielais dvielis nav paredzēts tikai ķermeņa noslaucīšanai – to var satīt kā svārkus, ar to aizsegt plecus vai izklāt uz pirts krēsla.

Pēc pirts – omulīgs halāts

Gatavojoties pirts apmeklējumam, neaizmirstiet par halātu – tas pasargās jūs no pēkšņām temperatūras svārstībām un iespējamiem saaukstēšanās gadījumiem, kad dodaties ārā vai vienkārši uz vēsāku telpu. Tomēr atcerieties, ka šim nolūkam praktiskāks ir viegls kokvilnas, frotē vai velūra halāts, jo smags audums žūs daudz ilgāk un uzkrās mikroorganismus. Šādi halāti ir jāmazgā diezgan bieži, kā rezultātā krāsas izbalē un audums zaudē formu. Tikmēr vieglos halātus var pienācīgi izžāvēt, tāpēc to ērtā forma un pūkainais materiāls kalpos daudz ilgāk. Turklāt omulīgā un mīkstā šķiedra nodrošinās patīkamu kontaktu ar ādu un ir piemērota pat cilvēkiem ar īpaši jutīgu ādu.

Vakariņojot neaizmirstiet pledu

Protams, pirts priekus visbiežāk bauda nedēļas nogalēs, kad nav jāsteidzas atpakaļ uz darbu. Pēc karstā tvaika bieži vien ir laiks sarunām ar draugiem un ģimeni, kā arī ugunskura kurināšanai ārā.

Reklāma

Ja plānojat šādu apmeklējumu, pārliecinieties, ka līdz ar dvieli, halātu, čībām un citu pirts aprīkojumu esat paņēmis arī siltu pledu. Pēc iziešanas no pirts var nejust vakara vēsumu, bet, ja neesi pasargāts, tas kļūst par tiešu ceļu uz saaukstēšanos. Kvalitatīva sega patīkami apņems siltumā un palīdzēs novērst slimības simptomus.

Augstas kvalitātes sega nodrošinās jums siltumu un pasargās no slimības simptomiem. Tas nodrošinās komfortu un novērsīs nepatīkamu sajūtu, kad ķermenis vēl ir atdzisis pēc pirts apmeklējuma.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu