Foto - Pixabay
Reklāma

Izraēlā bojā gājusi Latvijas valstspiederīgā, Latvijas vēstniecību Izraēlā informējuši tuvinieki.

Kā ziņo portāls TVNET šādu informāciju vēstniecība ir saņēmusi no tuviniekiem. Vēstniecība ir vērsusies pēc oficiāla nāves fakta apstiprinājuma Izraēlas iestādēs. Oficiāls apstiprinājums par nāves faktu vēl nav saņemts, norāda Ārlietu ministrijā.

Bojā gājusī sieviete esot dubultpilsone.
Reklāma

Pirms nedēļas “Hamas” no Gazas joslas uz Izraēlu palaida tūkstošiem raķešu, pārkāpa robežu un sāka zvērīgu slaktiņu Izraēlas dienvidu kopienās un mūzikas festivālā, nogalinot vairāk nekā 1300 un ievainojot 3391 cilvēku. Izraēla paziņojusi, ka teroristu gūstā ir 100-150 cilvēku.

Izraēla uz uzbrukumu atbildēja, intensīvi bombardējot Gazu. Kā liecina Gazas Veselības ministrijas dati, nogalināti vairāk nekā 2200 palestīniešu un vēl vairāk nekā 8700 ievainoti.Reaģējot uz zvērībām, Izraēla slēdza pārtikas, ūdens, degvielas un medikamentu piegādes Gazas joslai, vairojot bažas par humānu katastrofu.

Izraēla ir solījusi iznīcināt “Hamas”, kuru ASV, Eiropas Savienība un vairākas citas valstis ir atzinušas par teroristisku organizāciju, kas pielīdzināma “Islāma valstij”. Vienlaikus Izraēla uzstāj, ka nevēršas pret palestīniešu civiliedzīvotājiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu