Ekrānuzņēmums
Reklāma

Šā gada 14. un 28. oktobris solās būt dienas, kad debesis vēstīs par kaut ko lielāku, nekā mēs varam iedomāties. Astroloģe Baiba Stūrīte, kas pazīstama ar savām precīzajām prognozēm, brīdina pasauli, ka gaidāmi grūti laiki, raksta resurss Rsute.

Viņas prognozes, kas balstītas uz astroloģiskiem datiem un debesu parādībām, liecina par globālu satricinājumu neizbēgamību, kas drīz vien ieraus planētu notikumu virpulī.

Reklāma

Pēc Stūrītes vārdiem, briesmīgā traģēdija, kas notika Izraēlā, bija tikai sākums. Viņa norāda uz politiskām kļūdām, kas noveda pie masveida teroristu uzbrukuma no Gazas joslas. Planētas Urāna liktenīgā iejaukšanās Auna zīmē mums sola vētru, kas tikai sāk uzņemt apgriezienus. Hamas operācija, kas tika nodēvēta par Al Aksas vētru, bija priekšvēstnesis tam, kas gaidāms.
Astroloģe norāda, ka Trešais pasaules karš nesākās kaujas laukā, bet gan miera laikā, 2019. gadā. Šis gads visā pasaulē tiek pieminēts ar koronavīrusa izplatīšanos, kas, pēc Stūrītes domām, bija tikai sākums.

Karš, ko mēs redzam šodien, ir tikai pāreja uz jaunu, bīstamāku līmeni. Nav tāda planētas nostūra, kur nenotiktu konflikts. Nākamgad nemieru perēkļi uzliesmos jaunās vietās, un neviens nebūs drošībā.Situācija Izraēlā ir vētras priekšvēstnesis, kuru nevar aizbiedēt ar sarunām. Izpētījusi Izraēlas horoskopu, astroloģe saskata varas iestāžu gribas trūkumu kaut ko darīt tautas labā.

Pēc Stūrītes domām, Izraēlas nākotne tagad ir atkarīga ne tikai no tās vadītāju lēmumiem, bet no visas ebreju tautas. Šis konflikts var pāraugt pasaules mēroga karā, kultūru un ideoloģiju sadursmē. Stūrīte brīdina: ir bīstami nenovērtēt 1,9 miljardu cilvēku musulmaņu pasaules potenciālo spēku pret 14 miljoniem ebreju.

Tagad visa pasaule saskaras ar iekšēju konfliktu, kas katrā valstī izpaudīsies atšķirīgi. Saskaņā ar astroloģiskajām prognozēm pasaule atrodas uz tāda perioda sliekšņa, kas līdzinās Otrā pasaules kara sākumam. 2024. gads var kļūt par izšķirošu pārbaudījumu laiku ne tikai Izraēlai un Ukrainai, bet visai pasaulei.

Saskaņā ar zvaigznēm ir pienācis pārmaiņu laiks, un mums jābūt gataviem tam, kas mūs sagaida, viņa brīdina.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Portāls: Izraēlā gājusi bojā Latvijas valstspiederīgā

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu