https://www.dinamoriga.lv/
Reklāma

Kontinentālās hokeja līgas klubs Dinamo Rīga neturpinās sadarbību ar galveno treneri Ģirtu Ankipānu un viņa asistentiem.

Komandas sniegumu aizvadītajā sezonā novērtējot kā neapmierinošu, padome uzdevusi valdei mēneša laikā iesniegt priekšlikumus par kandidātiem uz “Dinamo” komandas galvenā trenera amatu.

Padome izvērtēja treneru darbu spēlētāju komplektācijas, komandas spēļu taktikas un citu jautājumu risināšanā aizvadītajā sezonā. Komandas sniegumu aizvadītajā sezonā padome novērtēja kā neapmierinošu.

Reklāma

Padome nolēma KHL 13.sezonā nepagarināt darba līgumus ar aizvadītās sezonas komandas treneriem un uzdeva valdei mēneša laikā iesniegt priekšlikumus par kandidātiem uz “Dinamo” komandas galvenā trenera amatu.

Ankipāna asistenti aizvadītajā sezonā bija Artis Ābols, Edgars Masaļskis, Ronalds Ozoliņš un Juris Klodāns.

44 gadus vecais Ankipāns pie “Dinamo” stūres stājās 2017.gada septembra beigās, kad amatā nomainīja Sandi Ozoliņu.

Pirms tam viņš divas sezonas bija Pētera Skudras palīgs Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienībā, bet pirms darba Krievijā strādāja “Dinamo” treneru kolektīvā.

Ankipāns kā spēlētājs Latvijas izlasē piedalījās četros pasaules čempionātos, karjeru 2012./2013.gada sezonā noslēdzot tieši Rīgas “Dinamo” rindās. Tāpat Ankipāns trenējis Latvijas U-20 hokeja izlasi un strādājis Latvijas nacionālajā valstsvienībā.

Hokejista karjeras laikā bijušais uzbrucējs Ankipāns spēlēja Latvijā, Norvēģijā, Vācijā un Baltkrievijā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu