Foto - Pixabay
Reklāma

Ja piemetusies kāda hroniska kaite, pret kuru nekādas zāles nepalīdz, iespējams, pie vainas ir paša cilvēka raksturs.

 Insults – no skopuma

Skopi cilvēki ļoti bieži sirgst ar sirds-asinsvadu kaitēm. Ir pat tādi, kas bez pārdzīvojuma, ka nākas izdot naudu, nespēj nopirkt pat elementāri nepieciešamas lietas. Būtībā visi šie ļaudis ir pakļauti hroniskam stresam.

Organismā nepārtraukti ir paaugstināts trauksmes hormonu līmenis, kas noved pie asinsvadu spazmām. Pirmie, kas uz to visu reaģē, ir jutīgie galvas smadzeņu asinsvadi, rezultātā cilvēkam sāk bieži sāpēt galva vai pat veidoties insults.

Reklāma
Nieres cieš no bailēm

Pirmais orgāns, kas reaģē uz bailēm, ir nieres – virsnieru dziedzeri izmet asinīs paaugstinātu adrenalīna un noradrenalīna devu. Šie hormoni pārvēršas toksiskās vielās, kuras nierēm nākas izlaist caur sevi. Atbildot uz to, nierēs aktivizējas cits hormons, kas sašaurina asinsvadus, tā veicinot asinsspiediena palielināšanos. Ne velti 90% gadījumu hipertonijas attīstības cēloni saista tieši ar problēmām nierēs.
Čūla – no augstprātības

Cilvēks, kurš uzskata, ka ir gudrāks un labāks par pārējiem, pat nenojauš, ka šāda attieksme var kļūt par psihiskas saslimšanas vai kuņģa čūlas cēloni. Šie ļaudis gluži kā vulkāns gatavi uzsprāgt jebkurā brīdī. Tieši viņi biežāk nekā citi slimo ar kuņģa-zarnu trakta kaitēm, čūlām, psihiskas dabas traucējumiem. Arī lielai daļai to, kas sirgst ar alkoholismu, piemīt nepamatota lepnība, lielība un augstprātība.

Aizcietējums – no alkatības

Atšķirībā no skopuļa, kas sev visu atsaka, alkatīgais, gluži pretēji, grib visu un daudz. Šādi cilvēki bieži cieš no aizcietējuma, vielmaiņas traucējumiem, imunitātes pazemināšanās, proti, problēmām, kas ar laiku var novest pie onkoloģiskas saslimšanas. Pirmie signāli par draudošajām briesmām var būt asinsvadu veģetatīvā distonija un regulāra saaukstēšanās, kas novājina imunitāti.Dusmas izraisa alerģiju

Tie, kas pakļauti biežām niknuma lēkmēm, vairumā gadījumu ir arī alerģētiķi. Sakairinātā nervu sistēma liek imūnšūnām būt nepārtrauktā kaujas gatavībā. Tiesa, kas attiecas uz alerģiju pret pārtikas produktiem, ātrsirdīgs cilvēks, kuram gremošanas sistēma strādā normāli, zināmu laiku var no alerģijas neciest. Bet, ja fermentu ir maz, alerģija parādās jau pēc pirmajiem niknuma uzliesmojumiem.

Bronhi cieš no skumjām

Ļaudīm, kas bieži ieslīgst nomāktībā, pirmām kārtām cieš elpošanas orgāni: plaušas, rīkle, bronhi, kas ir cieši saistīti ar cilvēka emocionālo stāvokli. Arī astma, ko pavada bronhu spazmas, lielākoties attīstās tāpēc, ka cilvēks neprot priecāties par dzīvi.

 

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ko var uzzināt par veselību, apskatot mēli

Veselība un slimības – viss sākas galvā. Kāpēc tā un kā sākt “jaunu dzīvi”?

Traks uz mūžu!? Seši mīti par psihisko veselību, kuriem cilvēki joprojām tic

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu