Foto - Pixabay
Reklāma

Dramatiski notikumi risinājušies 3. septembra rītā Kurzemes pusē – ceļu policists, uzzinājis, ka apturētais auto pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu, lai tā pasažieris – ķirurgs – nokļūtu pie steidzami glābjama pacienta Liepājā, ne tikai nav piemērojis sodu, bet arī pavadījis taksometru līdz slimnīcai.

Šo rīcību uzteic gan soctīklu lietotāji, gan Valsts policijas vadība.
Reklāma

3. septembra rīta pusē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersona, patrulējot ar Valsts policijas dienesta transportlīdzekli pa autoceļu A9, pamanīja automašīnu, kuras vadītājs pārvietojās virzienā no Grobiņas uz Liepāju, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu.

Policists apturēja automašīnu, no tās izkāpa pasažieris – medicīnas iestādes ķirurgs, kurš izskaidroja situāciju, un nekavējoties tika pieņemts lēmums pavadīt automašīnu līdz slimnīcai.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas jaunākais inspektors Arturs Jaunzemis pēc automašīnas pavadīšanas devās tālāk pildīt dienesta pienākumus un tajā dienā sociālajos tīklos tika aprakstīts šis notikums, izsakot pateicību kā taksometra vadītājam, tā arī policistam, savukārt policista pastkastītē bija pienākusi pateicības vēstule no taksometra vadītāja.

“Lepojamies ar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas jaunākā inspektora rīcību, pildot dienesta pienākumus!” teikts VP Facebook lapā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu