Kadrs no video
Reklāma

Viesojoties RīgaTV 24 raidījumā “TOP5”, ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans atklāja, ka viņam sociālajā tīklā Facebook sūtījis ziņas un draudējis kāds amerikāņu karavīrs.

Elbakjans skaidroja, ka ziņu sūtītājs ir kāds karavīrs, kurš ir attiecībās ar viņa bērnu māti: “Manu bērnu mātei šobrīd ir attiecības ar bijušo amerikāņu karavīru. Es vienkārši skatos, kādas ziņas viņš man sūta, ko viņš man raksta Facebook. Varbūt priekš amerikāņiem tās nav stulbības, bet man, to lasot, rodas milzīgas bažas par to, ja, nedod Dievs, tiešām viņiem izdodas izveidot ģimeni un ja maniem bērniem būtu jāaug kaut minūti kopā tādā idejā vai domā.”

Elbakjans arī apstiprināja, ka ziņas saturējušas draudus, tomēr viņu vairāk uztraucot tieši šādas attieksmes izplatīšana Latvijā. “Draud, protams, ka draud. Ir gan draudi, gan viss pārējais. Bet es pārdzīvošu tos draudus. Es vairāk uztraucos par to kultūru un attieksmi, jo es nevaru iedomāties, ka kāds no man pazīstamiem latviešu vai krievu čaļiem varētu atļauties otram nepazīstamam cilvēkam kaut ko tādu rakstīt,” viņš sacīja.

Reklāma

Elbakjans norādīja, ka latviešiem un amerikāņiem ir pārāk atšķirīgas kultūras, kas ietekmē viņu uzvedību un attieksmi. “Tā kultūra mums ar krieviem tomēr ir daudz tuvāka, ar rietumiem viņa ir daudz tālāka. Tajā brīdī, kad viņi ierodas šeit, viņiem vispār liekas, ka mēs esam no koka tikko nokāpuši,” pauda Elbakjans.

Kultūru atšķirības varot novērot arī Ādažos: “Iebraucot Ādažos un redzot, ko izpilda amerikāņu karavīri, dzīvojot tur… Tur vajag aizbraukt un uztaisīt sižetu par to. Vajag paskatīties, kā veidojas viņu attiecības ar vietējiem, vajag paskatīties, vidēji cik latviešu sievietēm viens amerikānis uzraksta ziņas.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu