Reklāma

Tas, kas mūs saista visvairāk, var daudz ko par mums pateikt. Mūsu zemapziņai ir ļoti noslēpumaina daba, un, jo ātrāk mēs to apzināmies, jo labāk mums.

Paskatieties uz attēlu un izvēlieties to aci, kas visvairāk piesaista jūsu uzmanību. Jūsu izvēle atklās, ka mēģina pateikt jūsu zemapziņa.

Izvēlieties aci, kas vairāk saista jūsu uzmanību!

Acs nr. 1

Reklāma

Ja šī acs ir pievērsusi jūsu uzmanību, jums jābeidz slēpties no sevis. Jūs esat pārāk kritisks pret sevi, kas ietekmē jūs daudz vairāk, nekā domājat. Ja vēlaties ielaist jaunas vēsmas dzīvē, izdariet to. Nenovērtējiet sevi par zemu!

Acs nr. 2

Ja esat izvēlējies otro aci, iespējams, ka jūs kaut ko slēpjat. Jūs ļoti ilgi melojat cilvēkiem, kas tikai traucē jūsu dzīves labklājībai. Jūs esat cilvēks, kurš ir spējīgs uz daudz ko, bet tas nekad nav iespējams. Kāpēc jūs to darāt? Varbūt jums būs noderīgi vienkārši atzīt visas savas kļūdas un iet tālāk.

Acs nr. 3

Šī acs var šķist mazliet skumja, bet cilvēki, kas to izvēlas, ļoti cieš. Jūsu dzīvē daudz kas notiek, un jūs nezināt, kā tikt galā ar savām jūtām. Jūsu zemapziņa vēlas jums pateikt, ka neesat vientuļš. Jūsu dzīvē ir cilvēki, uz kuriem varat paļauties. Neatsakieties no palīdzības, kad tā jums ir vajadzīga!

Acs nr. 4

Ja jūtat saikni ar šo aci, jūs ceļat ap sevi sienas, lai pasargātu sevi. Jūs slēpjaties no pārējās pasaules, domājot, ka tas jums palīdzēs, bet jūs maldāties. Jums jāapvieno sevi ar jauniem cilvēkiem un jādalās ar tām atmiņām, kuras jūs neatstāj. Jā, tas nebūs viegli, bet, ja tiksiet galā, varēsiet visu. Beidziet skatīties pagātnē, šoreiz centieties ieskatīties nākotnē.

Acs nr. 5

Šīs acs izvēle liecina, ka jūs strādājat vairāk nekā daudzi citi. Jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kas iet uz priekšu. Jūs rūpīgi slēpjat savas jūtas un veicat darbu tik labi, cik vien iespējams. Jūs ļoti augstu vērtējat savu dzīvi, bet reizēm aizmirstiet par to, kas jums ir svarīgs. Tātad jūs vienmēr cenšaties pabeigt uzsākto darbu, bet jūs aizmirstat regulāri apstāties un baudīt pelnīto atpūtu.

Acs nr. 6

Ja jūs piesaista šī acs, jūs esat gatavs uz visu, lai iepriecinātu cilvēkus. Jūs atdodat viņiem visu, ko viņi vēlas, bet neko neprasiet pretī. Bet jums ir jāsaprot, ka reizēm jāprot pateikt “nē” un jāuzvedas citādi. Jūs nevarat vienkārši mēģināt būt kopā ar tiem, kuri nevēlas būt kopā ar jums.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu