Foto - Pixabay
Reklāma

Tuvākajās dienās trīs zodiaka zīmju pārstāvji saņems patiesi neaizmirstamu pārsteigumu. Kādam vajadzētu sagaidīt dāsnu dāvanu no otrās pusītes, bet kādam paveiksies daudz labāk, jo viņš saņems dāvanu no likteņa – iespēju kļūt laimīgākam.

Kurš būs laimīgais – lasiet tālāk!

Dvīņi

Dvīņi būs patīkami pārsteigti. Kāds nolems iepriecināt jūs ar ļoti dāsnu dāvanu. Jūs var uzaicināt ceļojumā, iespējams, tas būs ceļojums uz citu valsti. Turklāt Dvīņi var saņemt kaut ko ļoti vērtīgu.

Astrologi uzskata, ka Dvīņi uz dāvanām reaģēs vētraini, taču tās var visu sabojāt. Tev nevajadzētu izrādīt neapmierinātību, ja dāvana tev šķiet kaut kā nepareiza. Esi pateicīgs un neatstum cilvēkus.

Reklāma
Jaunava

Jaunavām ļoti paveiksies, liktenis viņiem sarūpēs svarīgāko dāvanu. Tava dzīve ļoti mainīsies, visas problēmas un skandāli paliks pagātnē. Tu beidzot pāršķirsi savas vēstures “melno” lappusi, tagad tevi gaida tikai priecīgi un pozitīvi notikumi.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus, pēc astrologu domām, var mulsināt visas pārmaiņas. Tomēr nebaidieties no jaunā, jums nekas nedraud. Viss būs labi, ticiet savai ticībai brīnumam.Skorpions

Tuvākajās dienās Skorpioni spiegs no sajūsmas. Tavs lielākais sapnis varētu kļūt par realitāti. Tomēr, lai to sasniegtu,
tev nāksies nedaudz vairāk piestrādāt.

Ūdens netek zem guloša akmens – tas tev vienmēr jāatceras. Negaidiet, kad viss uzlabosies, jūs varat atrisināt visas problēmas un sākt dzīvot mierīgi jau tagad. Vissvarīgākais ir izlemt.

Atgādināsim, iepriekš astrologi stāstīja, ka jaunā nedēļa eiforiju nesīs tikai divām zodiaka zīmēm.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Retrogrādā Venera traucēs dzīvi trīs horoskopa zīmēm pusotru mēnesi. Kuras tās ir?

Kā no žurnāla vāka. Kuras ir pievilcīgākās horoskopa zīmes?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu