Foto - Pixabay
Reklāma

Trīs zodiaka zīmēm aprīlis būs izšķirošs mēnesis, kas nesīs pozitīvas ziņas, spilgtus notikumus un mājīgus vakarus ar mīļajiem. Kas iekļuva laimīgo sarakstā – lasiet tālāk.Lauva

Šis mēnesis Lauvai sola progresu un labklājību. Mēneša sākumā tev būs sava veida nulles punkts, kas ļaus uz to vai citu situāciju paskatīties citādi, izdarīt secinājumus un izšķirties par nopietnu soli.

Vēlēsies mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Un ir vērts atzīmēt, ka tev tas izdosies. Tu sāksi jaunu posmu, kas tev nesīs pacēlumu karjerā, algas pieaugumu, jaunas tikšanās un mīlas stāstu.

Reklāma

Jā, jā, mēneša beigās tu satiksi tieši to cilvēku, par kuru tik ilgi sapņo.
Jaunava

Pēdējā laikā tev ir bijušas grūtības. Varēja būt strīdi, skandāli gan ar tuviniekiem, gan ar kolēģiem un paziņām. Tomēr drīz vien tiksi atalgots par savu pacietību.

Visums darīs visu iespējamo, lai tu atkal atrastu sevī harmoniju, justos kā laimīgs cilvēks un sakārtotu savu dzīvi.

Iespējams, tu arī nolemsi mainīt dzīvesvietu, kas ļaus tev sākt visu no jauna.

Dvīņi

Dvīņiem aprīlis nesīs labus jaunumus. Visticamāk, tie būs saistīti ar tavu personīgo dzīvi. Tas varētu būt laulības piedāvājums vai ziņa, ka drīzumā kļūsi par vecāku.

Citiem vārdiem sakot, šajā jomā tev būs pilnīga laime.

Vienīgais, no kā tev jāuzmanās, saaukstēšanās. Lai nesaslimtu, rūpējies par savām kājām un kaklu. Citādi ar tevi viss būs kārtībā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sapņo par pārmaiņām? Ja esi dzimis šajās horoskopa zīmēs, drīz tās pienāks!

Astrologs: Putins nenodzīvos līdz Hāgas tiesai

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu