Kadrs no video
Reklāma

Kamēr traumpumktos rindās stāv cilvēki no Milzkalna un tie, kas paslīdējuši uz ielas, ceļu policijai pilnā sparā rit driftojošo bembistu sezona.

Pašlaik ceļiniekiem atliek tikai braukt un skatīties apkārt – agri vai vēlu (drīzāk – agri), no kāda pagrieziena sānslīdē iznesīsies ziemsitis, ziemas miskaste vai arī kāds glauns bumers.

Kad Latviju klāj sniega kārta, ceļu policijai nemaz nevajag braukāt apkārt – pietiek iekārtoties jebkura palielāka veikala stāvlaukumā un agresīvie braucēji ķersies pamatīgāk nekā maluzvejnieiem laši nārsta laikā.

Viens bembists centās policistiem ieskaidrot, ka sānslīdi neizraisīja apzināti – mašīna saslīdējusi, jo viņam ir vasaras riepas. Pieņemu, skolā tas čalītis vienmēr muldēja, ka mājasdarbi nav izpildīti tādēļ, ka viņš aizmirsa.

Reklāma
Parādīsim jums vēl dažus tikpat debilus veidus, kā varētu izvairīties no soda par driftošanu:

#1
Melnais ledus – tur uz ceļa bija melnais ledus, nevis rocene manā mašīnā.

#2
Policista kungs, es tā visu laiku braucu – priekš manis tā nav agresīva braukšana, tas man ir normāli, es tā arī bērnus uz skolu vedu!

#7
Es driftoju!? Jūs manu mašīnu redzējāt – protams, es ar viņu sniegā driftoju! Priekš kam tad es tādu mašīnu pirku? Tad jau varat sodīt jebkuru bembi, kuru redzat!

#10
Lūdzu, nesodiet mani! Es šitajā mašīnā visu algu ieliku, lai tikai izietu tehnisko! Man nebūs, ko ēst! Es negribu kā pagājušajos ziemassvētkos karstvīna vietā ostīt benzīnu!

#11
(Kliedz pa logu)
Jūs mani nenoķersiet, musargi jobanie!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu