Ekrānuzņēmums
Reklāma

Valsts ieņēmumu dienestā ir izdevies likvidēt lielāko daļu vai pat visus vēsturiskos korupcijas perēkļus, “Rīta Panorāmā” pauda Valsts ieņēmumu dienests ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Jaunzeme norādīja: “Man ir pamats domāt, ka mums ir izdevies likvidēt lielāko daļu vai visus vēsturiskos korupcijas perēkļus, kas ir pastāvējuši ilgi pirms manis. Mēs nerunājam par attīrīšanas procesu, bet to, kā nostiprināt to, lai cilvēki, kuriem ir koruptīvi nodomi, nenokļūtu VID.”

VID vadītāja pauda, ka notikumi pēdējo gadu laikā ir parādījuši, ka korupcija galvenokārt ir starp zemākā līmeņa darbiniekiem, kuriem ir tiešs kontakts ar klientu.

Reklāma

Šajā sakarā, viņasprāt, primāri būtu neizsludināt konkursus uz amata vietām dienestā ar atalgojumu, piemēram, 760 eiro apmērā.

Jaunzeme sacīja: “Ir jādomā, kā cilvēkiem maksāt vidējo algu. (..) Tādu sludinājumu publicēšana, kur ir 760 eiro vai 820 eiro alga par ļoti atbildīgu darbu, izsauc tikai smieklus sociālajos tīklos un arī met aizdomu ēnu, kāpēc tad cilvēks iet tur strādāt.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

FOTO, VIDEO: Jēkabpilī turpinās dambja nostiprināšanas darbi

Latvija tikusi pie Kariņa valdības un 15 jauniem ministriem. Kuri tie ir?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu