Reklāma

Leģendarā kino un teātra aktrise Inna Čurikova mūžībā aizgāja 14. janvārī. “Interfax” ziņo, ka 79 gadus vecās zvaigznes nāves cēlonis bija smaga slimība, ar kuru viņa cīnījās jau ilgu laiku.

“Inna Mihailovna šodien pēc ilgas slimības nomira,” medijiem paziņoja teātra Lenkom direktors Marks Varšavers.

Iepriekš viņš teica, ka Innas Mihailovnas stāvoklis uzlabojas un viņa gatavojas atgriezties uz skatuves. Teātra grafikā bija iekļauta pat izrāde ar viņas piedalīšanos, taču viņa savu lomu tā arī nenospēlēja.

Ziņas par mākslinieces nāvi visiem viņas faniem nāca negaidīti.

Reklāma

Innu Čurikovu dievināja skatītāji, kuri viņu pazina pēc vairāk nekā 40 neaizmirstamām lomām ikoniskās padomju filmās. Starp tiem ir “Morozko”, “Minhauzens”, “Vassa”, “Šērlija-Mirlija” un citi.

Kopš pagājušās vasaras aktrise vairs neuzstājas uz skatuves. Pēc smaga kritiena mēģinājuma laikā viņai sākās veselības problēmas.

Duets no rokoperas “Junona un Avoss” – Inna Čurikova un arī jau mūžībā aizgājušais aktieris Nikolajs Karačencovs.

Sākotnēji pēc kritiena Innai Mihailovnai tika diagnosticēts ribu, krūšu kaula un gūžas kaula lūzums.

Taču vēlāk izrādījās, ka situācija ir daudz nopietnāka.

Ārsti aktrisei diagnosticēja asinsrites traucējumus un smadzeņu audzēju. Ārsti uzskata, ka vairākas metastāzes varētu būt radušās tieši pēc kritieniem un citām traumām, kas Čurikovu nomocījušas pēdējos gados.

“Runājot par bēru ceremoniju, teātris lūdz, lai tā, protams, notiek Novodeviču kapos, jo viņa patiešām bija izcila aktrise,” piebilda direktors.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Aizsaulē aizgājusi kino un mūzikas leģenda

Aizsaulē pāragri devusies leģendāra mūziķa vienīgā meita

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu