Ekrānuzņēmums
Reklāma

Pirmdien 95 gadu vecumā mirusi itāļu aktrise Džīna Lolobridžida, iedvesmojoša Vidusjūras dīva, kas simbolizēja Itālijas atdzimšanu pēc Otrā pasaules kara, paziņoja viņas pārstāvji.

Pēc pieticīgas audzināšanas Lolobridžida spēlēja kopā ar tādām Holivudas zvaigznēm kā Hamfrijs Bogarts, Roks Hadsons, Bērts Lankasters, Tonijs Kērtiss un Frenks Sinatra, kļūstot par vienu no pasaulē pazīstamākajām 50. un 60. gadu kino ikonām.Taču viņa nekad neiederējās Holivudas studiju sistēmā, un viņas pazīstamākās filmas joprojām ir tās, kuras viņa uzņēma kopā ar itāļu režisoriem pirms un pēc darba kopā ar amerikāņu režisoriem.
“La Lollo”, kā viņu mīļi dēvēja Itālijā, nomira kādā Romas klīnikā, paziņoja viņas bijusī advokāte Džūlija Citani.

Reklāma

Pēc aiziešanas no kino pasaules Lolobridžida kļuva par fotogrāfi un tēlnieci. Pagājušā gada septembrī viņa cieta neveiksmi, cenšoties iegūt vietu Itālijas parlamentā Itālijas kreisās politiskās partijas kreisās partijas vārdā valsts vēlēšanās.

Sofijas Lorēnas, kas Itālijas pēckara gados bija otra slavenākā itāļu superzvaigzne un dīva, preses pārstāvis teica, ka 88 gadus vecā Lorēna ir “ļoti satriekta un apbēdināta” par kolēģes nāvi.

“La Lorena” un “La Lollo” 1950. un 1960. gados bija pastāvīgas sāncenses, ko lielā mērā veicināja un, kā daži saka, vismaz daļēji izdomāja reklāmas aģenti.

“Atvadas no lielā ekrāna dīvas, vairāk nekā pusgadsimtu ilgas itāļu kino vēstures varones. Viņas šarms paliks nemirstīgs. Ciao, Lollo,” sociālajā tīklā Twitter rakstīja Itālijas kultūras ministrs Džennaro Sandžuliano.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Atklāts slavenās aktrises Innas Čurikovas nāves cēlonis

Aizsaulē aizgājusi kino un mūzikas leģenda

Aizsaulē pāragri devusies leģendāra mūziķa vienīgā meita

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu