Ilustrācija - Pixabay
Reklāma

Jūlijā vēl ir trīs datumi, kad jāizturas īpaši piesardzīgi, lai izvairītos no problēmām un nepatikšanām visdažādākajās jomās.

13. jūlijs — Veneras un Marsa savienojums

Savienojums tiek uzskatīts par bīstamu aspektu, īpaši tad, ja tajā piedalās Venera un Marss. Divi pretēji spēki, kas dažkārt savstarpēji papildina viens otru, būs pilnībā disonanti 13. datumā. Būs ļoti daudz enerģijas, ko gribēsi kaut kur ieguldīt, bet daudzi cilvēki pieļauj kļūdu, jo nespēj pieņemt pareizo lēmumu.

Planētas sajauc kārtis: katra mēģinās kaut ko palīdzēt, bet šis pakalpojums būs “lāča pakalpojums”. Cilvēki aktivizējas mīlestībā, bet ātri vien vēlas doties uz finanšu sfēru vai otrādi. Lai izvairītos no nepatikšanām, ir jāizstrādā rīcības plāns un jāturas pie tā.

Reklāma

24. jūlijs — pilnmēness Ūdensvīrā

Pilnmēness Ūdensvīrā ir finanšu haosa un neskaidrības diena. Astrologi neiesaka veikt bezmērķīgus pirkumus. Šajā dienā nav ieteicams zaudēt savaldību. Jebkurš strīds pārvērtīsies īstā karā.

29. jūlijs — Marss pārceļas uz Jaunavas zīmi

Marss Jaunavā kļūst arvien lēnāks un padara mūs tādus pašus. Šajā un turpmākajās dienās šajā zīmē mums būs vēlme cīnīties par vietu zem Saules. Daudziem cilvēkiem zudīs motivācija. Tā būs ļoti slinka un dīvaina diena, kurā daudzi savu solījumu neizpildīs. Saasinās vēlme darīt kaut ko tikai sev. Apžēlojieties par egoistiem un alkatīgiem cilvēkiem. Nebrīnieties par pasīvo agresiju no apkārtējiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mīlestības astroprognoze jūlijam. Kuram mēnesis būs īpaši karsts?

Četri noteikumi, kā piesaistīt veiksmi spoguļdatumā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu