Ekrānuzņēmums no LTV video
Reklāma

Divdesmit divus gadus vecais Kristers Dzintars pazuda 7. decembra rītā, izejot no savas darbavietas – LTV ēkas – Zaķusalā. Kopš puiša pazušanas pagājusi jau vairāk nekā nedēļa, taču jaunu ziņu vai pavedienu par viņa iespējamo atrašanās vietu nav joprojām, informē plašsaziņas līdzekļi.

Jaunieša māsa Kitija Dzintare, kas sociālajā tīklā “Facebook” pirmā dalījās ar ierakstu par brāļa pazušanu, arī aicināja līdzcilvēkus uz kopīgiem meklēšanas pasākumiem, kas diemžēl beigušies bez rezultātiem.Reklāma

Visiem, kas jautā, cik tālu pavirzījusies Kristera meklēšana, Kitija atbildējusi savā “Facebook” profilā, rakstot: “Atkāpīte tiem, kas no sirds, patiesi jūt līdzi…Novērtējam ikvienu, kam rūp un kas ar tīrāko, gaišāko nodomu interesējas un ir mums līdzās. Tas nozīmē tik daudz…Uz doto brīdi esam pārņemti ar klusumu.

Nevēlamies izpaust maldinošu informāciju par to, kas noticis liktenīgajā rītā, jo paši neesam guvuši 100% apstiprinājumu par to. Saprotu, ka vēlaties būt informēti, bet šobrīd es neesmu spējīga atbildēt ne uz Jūsu, ne arī uz saviem jautājumiem, kurus uzdod sirsniņa. Paldies par sapratni.”

Valsts policija jorpojām meklē bezvēsts pazudušo 2000. gadā dzimušo Kristeru Dzintaru, kurš 7. decembrī plkst. 9.30 aizgāja no savas darba vietas Rīgā, Zaķusalas krastmalā. Kristers bija ģērbies tumši zaļā ziemas jakā, tumšās biksēs, sporta apavos, cepurē. Nēsā brilles.

Policija aicina ikvienu, kuram zināma Kristera atrašanās vieta, zvanīt uz tālruni 110.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Palīdzēsim atrast: pazudis jauns puisis, LTV darbinieks

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu