Kadrs no video
Reklāma

Kas un kāpēc jāzina par Latvijas valsts proklamēšanu 1918. gada 18. novembrī?
LTV.lv, sveicot mūs visus valsts 104. dzimšanas dienā, šodien piedāvā ļoti īpašu svētku programmu.

Reklāma

“Mēs esam cilvēki, kuri tad, kad ir grūtības, saliedējas, lai šīs grūtības pārvarētu – tā ir latviešu īpašība,” Latvijas valsts dibināšanas 104. gadskārtā raidījumā “Rīta Panorāma” pauda Valsts prezidents Egils Levits.Šodien visā Latvijā norisinās dažādi svētku pasākumi par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienai.

Mēs esam ļoti spēcīgi gan garā, gan spējās, Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienā raidījumā “Rīta Panorāma” uzsvēra Latvijas armijas komandieris Ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš.“Brīvība nav dāvana. Brīvība ir darbs, brīvība ir upuri un brīvība ir mērķis, uz ko mēs ejam,” Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienā sacīja Latvijas Universitātes profesore, bijusī Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova.

“Ukraina mūs ļoti daudz māca. Pirmkārt, optimismu un pārliecību par sevi,” šorīt “Rīta Panorāmā” pauda bijušais Latvijas armijas komandieris Gaidis Andrejs Zeibots.

18. novembrī svini Latvijas dzimšanas dienu visas dienas garumā kopā ar Latvijas Televīziju. Plkst. 12.00 tiešraidē pieslēgsimies Latvijas Republikas Saeimai, kura sanāks uz svinīgo sēdi par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienai!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu