Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Pēc smagas cīņas ar slimību 60 gadu vecumā otrdienas vakarā mūžībā aizgājis Rīgas domes deputāts, bijušais Valsts policijas priekšnieks, ģenerālis Ints Ķuzis, vēsta LTV Ziņas.

Izsakām līdzjūtību ģimenei, draugiem un kolēģiem.

“Es kļūšu vesels, gribu redzēt kā izaug mani mazbērni un sagaidīt mazmazbērnus”. Tā pērnā gada oktobrī intervijā “Dzīvei nav melnraksta” sacīja bijušais ilggadējais Valsts policijas priekšnieks, ģenerālis Ints Ķuzis.

Reklāma

Šī viņa intervija saviļņoja daudzus, jo ģenerālis kādu laiku publiskajā telpā nebija manāms un viņa vizuālais tēls bija piedzīvojis būtiskas pārvērtības. Tās bija smagas slimības sekas.

Ķuzim pirms laika tika atklāts aizkuņģa dziedzera audzējs, kas tiek saukts par kluso slepkavu, jo attīstās bez simptomiem. Veiktas vairākas operācijas un tobrīd veselības stāvoklis bija stabils. Slimības laikā Ķuzis nevienu brīdi neesot pieļāvis iespēju, ka ar viņu var kas slikts notikt. Viņš bija apņēmības pilns dzīvot un strādāt.

“Mana bērnība man iemācīja cīnīties par sevi un nepadoties”, viņš sacīja, atceroties savu bērnību, kad kopš pirmās klases mācījies internātskolā, kur trūka vecāku mīlestība un ģimeniskais maigums.
Ļaunā slimība tomēr izrādījās stiprāka un šā gada 9.augusta vakarā ģenerālis devies mūžībā. Izsakot līdzjūtību ģimenei un pieminot Intu Ķuzi, aicinām vēlreiz noskatīties šo interviju.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mūžībā devies leģendārais dzejnieks Knuts Skujenieks. Skaties vienu no pēdējām intervijām!

Mūžībā devies izcilais ārsts un politiķis Georgs Andrejevs

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu