Kadrs no video
Reklāma

ASV aktrise Anna Heša guvusi smagu smadzeņu traumu un atrodas komā pēc autoavārijas, kuras rezultātā viņas automašīnu pārņēma liesmas, un nav paredzams, ka viņa izdzīvos, BBC citē viņas ģimeni.

Viņa joprojām atrodas komā, un viņai ir “smaga anoksiska smadzeņu trauma”, kad smadzenēm trūkst skābekļa.

“Mēs vēlamies pateikties visiem par laba vēlējumiem un lūgšanām par Annas atveseļošanos un pateicamies centīgajam personālam un brīnišķīgajām medmāsām,” viņi piebilda.

Pagājušajā nedēļā Hešas automašīna ietriecās divstāvu mājā Losandželosā.

Reklāma
Policija piektdien paziņoja, ka provizoriskās asins analīzes ir atklājušas narkotiku klātbūtni viņas organismā, taču ir nepieciešamas papildu pārbaudes, lai izslēgtu slimnīcā lietoto vielu uzrādīšanu.

Losandželosas policijas departaments ziņu aģentūrai PA pavēstīja, ka negadījums tiek izmeklēts kā ceļu satiksmes negadījums, ko izraisījusi braukšana reibumā.

53 gadus vecā divu bērnu māte ir filmējusies tādās filmās kā “Donijs Brasko”, “Cedar Rapids” un 1998. gada “Psycho” versijā.

Anna Heša deviņdesmito gadu beigās bija sarunu šovu zvaigznes Elenas Dedženeras partnere un piedalījās arī kādā no viņas šoviem.

Viņas filmu kontā ir arī filmas “Es zinu, ko tu darīji pagājušajā vasarā”, “Prozac Nation”, “Vulkāns” un “Sešas dienas, septiņas naktis”, kurā viņa filmējās kopā ar Harisonu Fordu.

Viņa tika nominēta kā izcilā jaunākā aktrise dramatiskā seriālā “Emmy” balvai 1991. gadā par lomu filmā “Cita pasaule”.Heša piedalījusies arī televīzijas filmās Ally McBeal, Save Me, Aftermath, Hung, Chicago P.D. un Men in Trees.

Heša ir piedalījusies arī šovā “Dancing with the Stars”, kas ir ASV “Strictly Come Dancing” jeb “Dejo ar zvaigzni” ekvivalents.

Saskaņā ar Losandželosas ugunsdzēsēju dienesta informāciju Hešas automašīnā “izcēlās spēcīgs ugunsgrēks” pēc tam, kad tā bija iebraukusi mājā, padarot īpašumu “neapdzīvojamu”.

Viņa tiek aprūpēta Grosmana apdegumu centrā Vesthilsas slimnīcā, un viņai tiek nodrošināta dzīvības uzturēšana, lai noteiktu, vai viņas orgāni ir derīgi ziedošanai, teikts viņas ģimenes paziņojumā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu