Reklāma

Ja sievieti var pārliecināt, iedarbojoties uz viņas jūtām, vīrieša pārliecināšanai nepieciešama dzelžaina loģika, argumenti un fakti. Farmakologi, cenšoties iebiedēt vīriešus, apgalvo, ka aptuveni 80% stiprā dzimuma pārstāvju, kas vecāki par 25 gadiem, jau ir prostatas iekaisums. Taču mediķu rīcībā ir pavisam citi fakti. Viņi zina teikt, ka akūts prostatīts veidojas samērā reti, bet ar hronisku prostatītu sirgst aptuveni 30% vīriešu vecumā no 25 līdz 50 gadiem.Prostatīts ir prostatas dziedzera iekaisums. Prostatas dziedzeris pieder endokrīnās sistēmas orgāniem, tam piemīt savi īpašie noslēpumi, kurus var atminēt tikai karmiskā medicīna.

Un karmiskā medicīna apgalvo, ka prostatas dziedzeris reaģē uz to, kā un ar kuru sava ķermeņa daļu vīrietis stājas pretī sievietei. Un tas ir pirmais arguments un fakts. Prostatas dziedzeris veido fizioloģiski aktīvas ķīmiskas vielas – hormonus, un tam ir ārkārtīgi svarīgi, lai vīrietis harmoniski izturētos pret sevi.

Reklāma

Otrais arguments. Prostatas dziedzeris ir atbildīgs par vīrieša dzimumdzīvi un tātad – viņa personīgo laimi, ja tā tiek koncentrēta uz seksu. Jau svētajos rakstos teikts, ka ir cilvēki, kas domā tikai par savu miesu un pakļaujas tikai tās kārībām, un ir cilvēki, kam pirmajā vietā ir Gars un kuri vairāk domā par garīgajām vērtībām. Šajā apgalvojumā par miesaskārībām arī meklējams otrais fakts, kas izskaidro saslimšanu. Problēmas ar prostatas dziedzeri vienmēr ir hiperfunkcijas patoloģija, kas atkarīga vienīgi no konkrētā vīrieša.
Trešais arguments. Prostatas dziedzeri mēdz dēvēt par vīrieša otro sirdi. Tātad iznāk, ka tieši ar šo vietu (kā sirdi) vīrietis stājas sievietes priekšā. Ja tā ir sirds, tātad tā spēj paātrināti sisties, saspringt, spēj mīlēt un pārdzīvot. Ja tā, tad kļūst pilnīgi skaidrs, ar kuru vietu vīrietis mīl un pārdzīvo, ja viņam no tā visa saslimst šī otrā sirds. Prostatas apvidū atrodas zemākās, smagākās čakras – Muladharas – enerģijas, kas uztur tās augsto spriedzi un nespēj pacelties augšup līdz sirdij un galvai, lai ražīgi darbotos citos virzienos. Vīriešiem, lai nenomāktu un neuzbudinātu miesu, nekas cits neatliek kā atbrīvoties no šīs enerģijas caur seksu vai onanēšanu.

Ceturtais arguments un fakts. Prostatīts parasti saasinās, kad atnāk pavasaris un kļūst silts, kad sievietes ziemas apģērbu nomaina pret īsiem svārciņiem un brīvākām blūzītēm. Šajā laikā vīriešu otrā sirds sāk sisties īpaši. Prostatas dziedzeris ir nepāra orgāns – to nedrīkst enerģētiski pārslogot ar savstarpējām attiecībām jūtu, domu, vēlmju un emociju līmenī. Dziedzeris funkcionē, lai uzturētu vīrieša iekšējo harmoniju pašam ar sevi, ar tādu, kāds viņš ir.
Piektais arguments un fakts. Ja agrāk šī slimība vīriešiem parādījās un attīstījās tikai pēc 40 gadu vecuma un saslimstības procents pieauga līdz ar vecumu, tagad, kad erotika un sekss vairs nav tabu, arī prostatīts kļuvis krietni jaunāks. Spriedze vīriešu seksuālajai sfērai ir būtiski pieaugusi, ir ārkārtīgi grūti atturēties un nepadoties kārdinājumam. Galarezultātā tas viss noved pie daudz nopietnākas slimības formas attīstības, kas beidzas ar prostatas dziedzera adenomu.

Sestais arguments un fakts. Ziemā, kad sievietes, izvēloties apģērbu, vairāk domā par siltumu, nevis sevis izrādīšanu, prostatas dziedzera saslimšanā iestājas it kā atslābuma procesi. Prostatas dziedzerim ir kastaņa, nobrieduša rieksta forma. Pavasarī, kad uzzied kastaņas, to stāvās ziedkopas vienmēr piesaista skatienu un sajūsmina. Farmaceitiem tieši šajos ziedos vajadzētu atrast vielu, kas vislabāk palīdzētu vīrietim justies līdzīgam ziedošai kastaņai. Diemžēl pagaidām nākas ārstēties ar dažiem un mārrutku saknēm, kā to iesaka tautas medicīna. Kaut gan – arī tautas medicīna prostatīta ārstēšanai iesaka lietot ekstraktu, kas pagatavots no nogatavojušos zirgkastaņas augļu miziņas.

Septītais arguments un fakts, kas, šķiet, ir pats pārliecinošākais. Lai cik dīvaini un neizprotami tas arī būtu, taču austrumvalstīs, kur sievietes staigā, ietinušās parandžā, vīriešiem šādas saslimšanas nav. Jāatzīst, šajā ziņā musulmaņu reliģija un tradīcijas stingri rūpējas par vīriešu veselību, par to, lai viņu jūtās un domās netiktu ģenerēta seksuāla tieksme pēc citām sievietēm.

Astotais arguments un fakts. Kuri vīrieši nonāk riska grupā? Dzīve pierādījusi, ka prostatīts visbiežāk skar tos vīriešus, kuriem, ja tā varētu teikt, ir atklāta pieeja sievietes ķermenim: ārstiem, masieriem, skroderiem.

Devītais arguments un fakts. Jo vecāks ir vīrietis, jo vairāk viņš cenšas sievietes priekšā padižoties (gluži kā gailis). Tāpēc arī prostatas dziedzeris mēdz būt palielināts tieši tiem vīriešiem, kuriem jaunība jau sen aiz kalniem, bet iekāre vedina domāt: “Es taču vēl visu varu, vēl esmu kā sprigans kumeļš!” Šādas izjūtas un domas prostatas dziedzerim vienmēr liek saspringt.

Desmitais arguments un fakts. Būdams piebriedis, prostatas dziedzeris vienmēr ir arī pastiprināti silts, tāpēc to nedrīkst apsaldēt. Tieši šā iemesla dēļ dziedzera apsaldēšana tiek uzskatīta par vienu no slimības cēloņiem. Otrs cēlonis ir saistīts ar mazkustīgu dzīvesveidu. Turklāt, kā iesaka ārsti, ir jāievēro regulāra dzimumdzīve vai arī pilnībā no tās jāatsakās, bet nekādā gadījumā nedrīkst padoties kompleksiem.

Prostatīta ārstēšanā cita starpā palīdz arī diēta, no kuras svītroti visi kairinošie komponenti: alkohols un garšvielas. Ja attiecībā uz alkoholu viss tāpat skaidrs, no garšvielām jāatsakās tādēļ, lai neuzkurinātu vīrietim kvēli. Tā no karmiskās medicīnas viedokļa tiek skaidrota šī slimība, bet piekrist vai nepiekrist – tas ir katra paša ziņā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu