Reklāma

Laika apstākļu un pavasara šķīdoņa ietekmē Vecumnieku novadā satiksmei ir slēgti posmi uz diviem vietējiem autoceļiem:

– uz autoceļa Valle-Sietiņi-Kurmene (V936) posmā no Mežmuižas līdz Kurmenei (4,7.-12,4. km); apbraucamais ceļš pa autoceļu Vecumnieki-Nereta-Subate (P73) un Ozolaine-Skaistkalne-Straumes (V1003);

– uz autoceļa Sietiņi-Ozoliņi (V940) no autoceļa Vecumnieki-Nereta-Subate (P73) līdz autoceļam Valle-Sietiņi-Kurmene (V936) (0.-2. km.); apbraucamais ceļš pa autoceļu Vecumnieki-Nereta-Subate (P73) un Ozolaine-Skaistkalne-Straumes (V1003).

Krustpils novadā ir slēgts vietējais autoceļš Antūži – Krustpils (V782) netālu no Bērzaunes tilta; slēgto posmu iespējams apbraukt caur Variešiem vai pa pašvaldības ceļiem.

Reklāma

Slēgto posmu sakārtošanas darbi un satiksmes atjaunošana būs iespējama vien tad, kad šie ceļi apžūs.

Plānojot braucienus reģionos, autovadītājiem ir jārēķinās, ka pavasara atkušņa laikā braukšanas apstākļi uz grants ceļiem ir apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ir ieviesti transporta masas ierobežojumi.

Šajos ceļu posmos ir liegta satiksme kravas transportam, kura svars pārsniedz 10 tonnas, jo pārmitrināti grants segumi ir zaudējuši savu nestspēju. Šie ceļi vietām ir grūti izbraucami, tajos veidojas rises un iesēdumi.

Daudzviet masas ierobežojumi ir ieviesti arī preventīvi, jo pārmitrinātos grants autoceļus sabojāt var ļoti ātri, to var izdarīt pat viena pārāk smaga automašīna. Saraksts ar visiem posmiem, kuros ir ieviesti masas ierobežojumi, pieejams šeit. https://lvceli.lv/informacija-un-dati/#masas-ierobezojumi.

Vienlaikus ir sākusies ceļa būvdarbu sezona. Ir sākti remontdarbi uz trīs tiltiem:

– Daugavpils šosejas (A6) 132. km pie Pļaviņām uz tilta pār Aivieksti; satiksme no Daugavpils puses tiek novirzīta pa apbraucamo ceļu caur Glāzniekiem, virzienā no Rīgas satiksme notiek pār tiltu; sabiedriskā transporta satiksme pār tiltu tiek regulēta ar luksoforiem;

– Uz tilta pār Daugavu uz Daugavpils apvedceļa (A14), satiksme pār tiltu tiek organizēta ar luksoforiem;

– Rendā uz tilta pār Abavu autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga (P120) 33. km, satiksme tiek organizēta ar luksoforiem.

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākta autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene pārbūve no pagrieziena uz Kaipiem līdz pagriezienam uz Gulbīti (71,50.-80,43. km), satiksme tur divos posmos regulē ar luksoforiem.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Satiksmes informācijas centrs un Komunikācijas daļa.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu