Kadrs no video
Reklāma

LTV raidījuma “Rīta Panorāma” žurnāliste Linda Krūmiņa, kas pēdējos mēnešos nokļuvis uzmanības centrā kā “Vienotības” frakcijas vadītāja Hosama Abu Meri jaunā draudzene, turpmāk neintervēs politiķus, lai izvairītos no interešu konflikta, nolēmusi televīzijas vadība.

Kā vēsta izdevums “Privātā Dzīve”, šādi Krūmiņai beidzies strīds tiešajā ēterā ar Saeimas deputātu Artusu Krūmiņu.

Intervijas gaitā starp deputātu un žurnālisti radās asa vārdu apmaiņa, kuras laikā Kaimiņš paziņoja: “Mana nostāja ir tāda, ka Jūs, Linda, nedrīkstētu man jautāt nevienu jautājumu par “Vienotības” priekšlikumiem. Jūs šorīt pamodāties ar “Vienotības” frakcijas vadītāju. Jūs dzīvojat ar viņu kopā. Jūs neesat objektīva.”

ReklāmaKrūmiņu viņa teiktais sadusmoja, un viņa atcirta: “Jūs mani nemācīsiet dzīvot!”
LTV vadītājs Ivars Belte atklājis, ka Krūmiņa pirmsvēlēšanu periodā ēterā vairs nebūs redzama. Tikmēr LTV mārketinga nodaļas vadītāja Krista Luīze Priedīte gan neapgalvo, ka Krūmiņu ekrānos neredzēsim vispār, jo neesot šaubu, ka žurnāliste esot “profesionāle, kura spēj nodalīt darbu no privātās dzīves.”

Savukārt Kaimiņš pauž, ka vien pateicis to, ko domājot visi: “Cik tad ilgi tā varēja turpināties? Profesionālās lietas ir jānodala no privātās dzīves!”

Krūmiņa notikušo esot atteikusies komentēt, kam solidāri pievienojies arī Abu Meri, paužot, ka to darīt “negrib”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu