Reklāma

Krievijas Aizsardzības ministrija sociālajos tīklos izplatījusi kārtējo propagandas ziņojumu, brīdinot “nekad nekaitināt Krievijas militāro kuģi”. Ukraiņi uz to reaģēja ļoti ātri. Soctīklu lietotāji zibenīgi atgādināja, kur jāiet Krievijas kuģim.

Krievijas AM lapās zem attēla “nekaitināt kuģi” ik minūti parādās jaunas reakcijas no visas pasaules.

Propagandas ziņojumu aktīvi komentē ne tikai ukraiņi. Zem attēla jau ir daudz joku un novēlējumu ne tikai krievu vai ukraiņu valodā, bet arī vāciski un angliski.
Komentāros raksta: “Tāpēc, ka viņš saniknosies, nabags, un nogrims!!! Bet neviens viņu nesaniknoja, mēs visi viņu kopā sūtām uz turieni, kur viņam un viņa draugiem vieta, kopā ar saviem draugiem un viņa draugiem. ”

Reklāma
“Vai jūs esat novirzījušies no kursa? Nekas, labojiet! Atrodieties vienā katlā ar Hitleru! Radniecīgajām dvēselēm pat ellē jābūt kopā. Neuztraucieties, visu nokārtosim!”
“Airi rokās un na* * *!”

“Cilvēce ir sadalīta cilvēkos un krievos. Paldies Ukrainai! ”

24. februārī valdība ziņoja, ka Krievijas karaspēks ir sagrābis ukraiņu Čūsku salu Melnajā jūrā, kā rezultātā tika zaudēta saikne ar 13 robežsargiem. Uz salu devās divi Krievijas militārie kuģi, kreiseris “Maskava” un patruļkorvete “Vasilijs BIkovs”, un piedāvāja robežsargiem padoties. Viņi atteicās.

Saskaņā ar radio signālu ierakstiem Ukrainas robežsargi saņēma ziņu: “Es esmu krievu kara kuģis. Ierosinu nolikt ieročus un padoties, lai izvairītos no asinsizliešanas un neattaisnotiem upuriem. Pretējā gadījumā jūs tiksiet bombardēti. Kā jūs sapratāt?”

Ukraiņi atbildēja: “Krievu kuģi, ej n***.” 28. februāris kļuva zināms, ka karavīri no salas ir dzīvi un atrodas gūstā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kurš Saeimas deputāts iebilst pret īpašumu atņemšanu Avenam?

Kā izdzīvot ar 3000 mārciņām mēnesī? Londonas bagātākais krievs Miša Fridmans sprukās

VIDEO: Ko itāļu policija atrada uz Meļņičenko 500 miljonu vērtās jahtas?

Karš “Made in China”. Kā ķīnieši palīdzēs krieviem karot Ukrainā?

Meža zosis notriec Krievijas iznīcinātāju

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu