Kadrs no video
Reklāma

Krievija lūgusi militāru un ekonomisku palīdzību Ķīnai. “Ķīnieši jau uzticami čaļi – nav jau tādi, kuri pa visu pasauli koronu palaida!” ironizē šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Ķīnas militārā palīdzība nozīmē, ka Krievija karā pakāsīs, jo kvalitātes zīme “Made in China” vienmēr liecinājusi, ka iegādātā prece ilgi neizvilks. Ķīnā ražotus bruņutransportierus ukraiņu fermeri mājās nemaz nevilks, jo tādu grabažu zagt ir kauns.

Ķīna un Krievija ir draugi, jo abas valstis ir perfekti apguvušas mākslu radīt draņķīgas automašīnas.Reklāma

Krievi šajā nišā dominē jau no padomju laikiem, bet Ķīnā šo tradīciju turpina viņu autobūves rūpnīcas SAIC, FAW, DONGFENG, BAIC un GAC. Esat šādas mašīnu markas dzirdējuši iepriekš? Neesat – un priecājieties, ka neesat, jo ķīnieši ražo tādus graustus, kuri uz mūsu ceļiem jau testa braucienā sadalītos pa detaļām.

Militārā palīdzība no Ķīnas nozīmētu, ka Putina armijā būs īpaši trenēti kunfu cīkstoņi, kuri palēcienā mēģinās atvairāt ukraiņu bazuku šāvienus. Ukraiņu fermeri jau priecājas, ka varēs šos cīkstoņus pēc tam aizvilkt uz savu saimniecību un likt viņiem strādāt.Ķīnas armijas lielākais pluss ir tas, ka viņu viegli uzturēt: aziāti maziņi, vairums dzīvo uz “roltoniem” – pabarot nav sarežģīti, “roltoniem” derīguma termiņš ilgāks nekā mūsu planētai – iedod ķīniešu armijniekam pilnu somu ar bomžpaketēm, un viņš karos mūžīgi.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Meža zosis notriec Krievijas iznīcinātāju

“J**** Putina!” Rupjš poļu reps par Putinu uzspridzina soctīklus

Kremļa lakstīgalas Solovjova nedienas: slēgta pieeja vasarnīcām un “Youtube” kanāls

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu