Kadrs no video
Reklāma

Londonas bagātākais iedzīvotājs, krievu uzņēmējs Mihails Fridmans iet visu putinistu pēdās un dabū sankcijas. Sankciju dēļ Fridmans no konta mēnesī nedrīkst iztērēt vairāk par 3000 mārciņām. Šādos tempos čalim, kura vērtība ir piecpadsmit miljardi, visas savas bagātības notriekšanai būs nepieciešami 5 miljoni gadu, lēš šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Breksits Frīdmanam nāca par labu – viņš nopirka 65 miljonus vērtu hatņiku Londonā, Eiropas Savienība pret viņu ieviesa sankcijas, Breksita dēļ viņš varēja palikt tur dzīvot. Daudzi latviešu viesstrādnieki tā dēļ devās mājās, tagad Fridmanam jāmācās izdzīvot ar viesstrādnieka algu.
Reklāma

Par lielāko problēmu Fridmans tagad atzīst mājas uzkopšanu, jo viņš pēdējās desmitgadēs pats to darījis nebija. Viņš par mājas tīrīšanu zina tikai to, ka, nedaudz iepiķojot un aiztinoties uz darbu, pēc atvilkšanās mājās tavs pritons spīd un laistās. Tagad Mišam būs jāapgūst jauni “skili”, kuri lieti noderēs, ja sankcijas pret viņu pastiprināsies. Varbūt pat iznāks piepielnīties.

Mišaņa jau sācis dzīvot tīrīgāk, jo beidzot ta pašam aiz sevis visi sūdi jāvāc. Vannasistabu neatstāj pielietu, pēc pierīšanās traukus aiz sevis nomazgā, citādi ēdiens piekaltīs, izvemties uz grīdas arī vairs neriskē – beidzot skrien līdz tualetei. Pālī pa nakti atvelkoties mājās beidzot cenšās trāpīt podā, nevis piemīž Ķīnas vāzi.

Fridmans atzīst, ka viņam pieder arī dzīvoklis Rīgā – nu, lai pensijas gadus varētu pavadīt netālu no jūras. Lai noskaidrotu, ko Latvijas varas iestādes dara krievu oligarhu īpašumu apzināšanai un konfiscēšanai, Evita devās uz Saeimu.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: Ko itāļu policija atrada uz Meļņičenko 500 miljonu vērtās jahtas?

Karš “Made in China”. Kā ķīnieši palīdzēs krieviem karot Ukrainā?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu