Reklāma

Ukrainas Čerņihivas apgabalā iegājis Baltkrievijas karaspēks, mikroblogošanas vietnē Twitter publicēto ziņu apliecina Ukrainas aizsardzības spēku “Ziemeļi” pārstāvis Vitālijs Kirilovs.

“Baltkrievija iesaistījusies karā. Uz Čerņigovu devies baltkrievu karaspēks,” teikts ziņojumā. Pierobežas ciemos ziņo par militārās tehnikas pārvietošanos un mobilo sakaru slāpēšanu. Tehnika ir iezīmēta ar baltu apli.

Kā vēsta Mihailo–Kocinskas ciema iedzīvotāji, plkst. 11.30 parādījās baltkrievu kolonna ar 33 vienībām, no kurām 11 – “Grad” sistēmas raķešu ieroči.

Reklāma

“Iepriekš aizsardzības stratēģiju centrā ziņots, ka pastāv ļoti liela varbūtība, ka Baltkrievijas Republikas pašpasludinātā valdība pieņems lēmumu iesaistīties karā, kuru Krievijas Federācija sākusi pret Ukrainu. Tas nozīmē visu Baltkrievijas spēku vēršanos pret mūsu aizsardzības spēkiem,” vēsta portāls “Unian”.

24. februārī Krievijas Federācija iebruka neatkarīgajā Ukrainā. Okupanti ieņem ne tikai militārās daļas, lidostas, bet arī šauj pa mierīgiem iedzīvotājiem un pilsētas daudzstāvu namu iedzīvotājiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Turpmāk boksā nenostāšos neviena pusē.” Rinkēvičam ir viedoklis par Briedi

Kariņš: Eiropā naivums par Putina režīmu ir zudis

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu