Ekrānuzņēmumi
Reklāma

Sociālajos tīklos lielu traci sacēluši politiķis, uzņēmējs Ainārs Šlesers un žurnāliste Baiba Strautmane – viņu vārdu apmaiņa notikusi mikroblogošanas vietnē Twitter. To iesāka Strautmane, apsmīnot pie Ministru kabineta pirmdien notikušo protesta akciju.

“Varētu būt, ka šodien labi varējām redzēt, kāds ir šleseru/pļaviņu/ģirģenu/urīnterapistu un visu pārējo harizmātu fanu pulks…”. Daļa Twitter lietotāju steidzās kritizēt Strautmani par šādu izteikumu. “jūs esat šausmīgi sapuvis cilvēks, baibucīt.”“Saukt cilvēkus par “urīnterapistiem” ir ļoti foršs veids kā izteikties.”

Reklāma

Šlesers drīz vien atbildēja, aicinot Strautmani “savu žulti pietaupīt vēlākam laikam”.“Cienījamā Strautmanes kundze,

Jūsu pārākuma apziņa un lepnība Jums godu nedara! To, kāds ir mans un LPV fanu pulks, mēs redzēsim jau oktobrī. Savu žulti pietaupiet vēlākam laikam. Lai Jums jauka diena!” šoreiz jau Facebook rakstīja Šlesers.

Kā ziņots, 7. februārī pie valdības ēkas Brīvības ielā pulksten 12 sāka pulcēties ļaudis, lai protestētu pret Covid-19 ierobežojumiem un cilvēku šķirošanu.

Atšķirībā no iepriekšējām protesta akcijām, šī nebija ne pieteikta, ne arī plaši reklamēta. Taču spriežot pēc policistu daudzuma pie Ministru kabineta jau pirms pulksten 12, Valsts policija bijusi informēta par iespējamo pulcēšanos.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Šlesers bēdīgā paskatā šturmē lielveikalu – kas ar viņu notiek?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu