Reklāma

Latvijai bronzas medaļa! Kamaniņu braucēji Elīza Tīruma, Kristers Aparjods un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme komandu stafetē izcīna 3. vietu, nopelnot Latvijai pirmo olimpisko godalgu Pekinas olimpiskajās spēlēs, vēsta LTV Ziņas.Savukārt spilgts sniegums izvēles programmā Denisam Vasiļjevam ceturtdien ļāva pakāpties uz 13. vietu Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs, kur Latvijas daiļslidotājs uz ledus ļāvās sajūtām un guva vislieliskāko pieredzi.

Reklāma

Olimpiskajās spēlēs desmit kilometru distancē klasiskajā stilā no četrām Latvijas distanču slēpotājām vislabāk veicās Patrīcijai Eidukai, kura izcīnīja augsto 23. vietu, kas ir visu laiku labākais Latvijas sieviešu sasniegums olimpiskajās spēlēs slēpošanā.

Latvijas hokeja valstsvienība pirmajā spēlē olimpiādē ar 2:3 piekāpās Zviedrijas izlasei. Latvijas hokejistiem izdevās divreiz realizēt skaitlisko vairākumu, raidot ripu vārtos.

Aizvadītajā spēlē pret Zviedriju sniegums bija solīds, intervijā pēc spēles sacīja hokejists Lauris Dārziņš. Viņš atklāja, ka izlase ar nepacietību gaidījusi turnīra sākumu.

Izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš norādīja, ka komanda parādījusi raksturu un cīnījās līdz pēdējam. Vēl jāpielabo realizācija un disciplīna. Viņš atgādināja, ka vāju pretinieku olimpiādē nav.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu