Kadrs no video
Reklāma

Lūgts raksturot katru no Rīgas mēra amata kandidātiem, sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks veltījis visai skarbus un atklātus vārdus katram no tiem, īpaši uzsverot, kuram no viņiem vajadzētu “iznākt no skapja”.

Sarunu šovā “Pāļa bazars” Liepnieks norāda, ka Nacionālās apvienības un Latvijas reģionu apvienības kandidātam Eināram Cilinskim ir laiks “iznākt no skapja”. “Latvijas politikā, ja esi gejs, tad labāk “iznākt no skapja”, ” uzskata Liepnieks.

https://www.youtube.com/watch?v=wOB1TxKEXOQ&feature=emb_logo

Liepnieks uzskata, ka Jaunās vienotības kandidāts Vilnis Ķirsis arī nekļūs par mēru, jo viņš nemaz “negrib būt mērs”. “To mēs redzējām tajos brīžos, kad bija iespēja jau ņemt varu, bet viņi negrib,” norāda Liepnieks un atklāj, ka neuzskata, ka Ķirsis varētu vadīt Rīgu.

Reklāma

Par partijas “Saskaņa” kandidātu Konstantīnu Čekušinu Liepniekam neesot viedokļa, jo šo kandidātu viņš nepazīstot, bet esot dzirdējis, ka politiskajās aprindās par viņu labi izsakoties.

Par Burovu, kurš ir partijas “Gods kalpot Rīgai” kandidāts, Liepnieks norāda, ka Burovs bija labs izpilddirektors, taču kā mērs viņš esot “neadekvāts” un “katastrofa”. Savukārt par partiju “Attīstībai PAR” un “Progresīvie” kopīgā saraksta kandidātu Staķi Liepnieks izsakās pozitīvi, lai gan priekšvēlēšanu reklāma viņam sķietot “par saldu”.

JKP kandidātu Jurašu Liepnieks dēvē par “kokainu” un norāda, ka, viņaprāt, šajā partijā nav neviena, kurš kaut ko varētu vadīt.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu