Kadri no video
Reklāma

Bijusī Rebaka Koha, tagadējā Rebeka Ibrahima tirgo nost svaru stieni, uz kura iegravēts viņas vārds. “Izklausās, ka islāmticība ir dārgs prieks – lai to atļautos, jāpārdod pat dzīvoklī esošais metāls. Modes dāmas tirgo nost savas dārglietas, bet Rebekai sirdij tuvāks ir tērauds,” prāto humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Viņas pārdošanas spējas nav augstā līmenī, jo par svārcelšanas stieņa pārdošanu viņa pavēstīja Instastorijā, bet instastoriji pēc 24 stundām pazūd. Vajadzēja kā normālam cilvēkam – ielikt sludinājumu ss.com, Feisbuka grupiņā ar nosaukumu “Krāmu turgus”, un, ja arī tur neiet, tad personīgi doties uz “Latgalīti” – jo tur var pārdot jebko. Ja jums nu galīgi nav naudas, bet bērns universitātē netika budžetā, tad “Latgalītē” jūs pats sevi varat pārdot orgānos pa rezerves daļām.”
“Var redzēt, ka Rebeka vairs nav gluži latviete – savu skārda mietu pārdod, nevis aiznes uz “Tolmetu”, dabū bišķi piķīti un nokož. Nu jā, jo islāmisti jau nedzer.

Reklāma

Čalis, kurš to stieni nopirks tīri svarcelšanas vajadzībām, nevis kā relikviju, no pārējo čomu puses tiks apsmiets par to, ka treniņos cilā Rebeku. Čaļa otrā pusīte varēs viņam pārmest, ka šis ar Rebeku pavada vairāk laikā nekā ar viņu!

Rebekas Ibrahimas vīrs ir Kataras diska metējs Moazs Mohamed s- un, bļin, es ceru ka viņiem būs bērni un viņi tiks sūtīti sportā. Iedomājieties – Koha maziņa, Moazs milzīgs, abi ieguvuši medaļas – lai arī cik garš vai īss sīcis sanāks, viņš par 99% sastāvēs no muskuļiem. Tāds trīs mēnešos sāks staigāt, gada vecumā – kačāties, kamēr viņa vienaudži tusēs bērnudārzā, šamējais jau vidusskolēniem atņems pusdiennaudu.
Pārsteidzoši, ka gan Rebeka, gan vīrs pēc kāzām pilnībā pameta profesionālo sportu. Pie mums, vēl saprotu – abi pamet sportu, kopā nobarojas, nodzeras, kļūst resni – darīt to kopā ar mīļoto cilvēku ir diezgan afigenna, bet islāmticībā jau nevar ne dzert, ne cūkgaļu ēst, ne pat cigareti uzpīpēt – garšīgi un patīkami kļūt resnam nesanāks.

Tur nav daudz variantu, ko brīvajā laikā darīt – plānojam, ka Rebekai un Moazam drīz būs padsmit bērni, pilnīgi visiem pēc piedzimšanas uzreiz būs izteikti masīvi bicepsi. Rebekai Kohai savu štangu vajag nevis pārdot, bet gan atstāt mazajiem kā spēļmantiņu. Knupīšu vietā tādiem bēbjiem jādod pazīst mazas hantelītes, mātes piena vietā viņi dos priekšroku proteīna pulvera kokteilīšiem…”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Antibēglis” Markuss Riva legāli netiek uz Krieviju un Ukrainu. Ko nu?

Gadījies saaukstēties? Ja nav bail, vari izmēģināt “Gobzema recepti”!

Jauns trends: piedzēries baltkrievu robežsargs tīko pēc Eiropas smēķiem

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu