Kadrs no video
Reklāma

Latvijas sabiedrību pārsteigusi ziņa, ka eksmiljonārs Valdis Kalnozols sācis meklēt darbu, turklāt – jebkādu. “Izklausās briesmīgi, bet mūsu platuma grādos vairums cilvēku šādu ziņu uztver pozitīvi – tāpat kā video ar pandu mazuļiem. Ja kādam neiet – ideāli- tātad, ne man vienīgajam tā ir, kādam citam arī ir sūdīgi – vai nav jauki! Kalnozols ar saviem darba meklējumiem visai tautai uzlabo garīgo, jo viņš solidarzējas ar tautu, jo arī savu lielo piķi ir izšķiedis absolūti debīli. Iespējams, viņu vajā kreditori!” šovā “Stīvais Nemelo” prāto komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Kalnozols savā raibajā biogrāfijā paspējis pastrādāt par skolotāju, skolas direktoru, celtnieku, inženieri, ugunsdzēsēju, uzņēmēju, Vides komitejas priekšsēdētāju, kā arī Saeimas un Rīgas domes deputātu. Varētu padomāt, ka viņš visos tajos darbos strādājis vienlaikus – kā citādi skolotājs var kļūt par miljonāru?

Ja jums nepieciešams čalis, kuram var likt darīt jebko un kurš ātri vien sapratīs, kā to jebko izdarīt – lūgums aicināt Valdi Kalnozolu uz darba interviju. Ja šitāds darbotos “Stīvais Nemelo”, tad viņš būtu gan producents, gan scenārists, gan krievs, gan Evita, paralēli vēl pats sevi grimētu, gaismotu, filmētu un montētu!

Reklāma
Mūsdienās gan šādiem plaša profila speciālistiem atrast haltūras ir pagrūti. Ja tu esi darījis visu, kas pagadās, tad tu esi tāds izklaidīgs – koncentrēties neproti, strādājot uzņēmumā vienmēr meklēsi papildus peļņas iespējas, no uzņēmuma kaut ko zogot. Karoče, Kalnozolam kā universālajam kareivim ir garantēts darbs strojkā par “atnes-padod” speciālistu…”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Bezdarbnieks Kalnozols, DJ Pūpols, aizdomīgais Kozlovskis. Skaties šovā “Stīvais Nemelo”!

“Mazais foršais rižikijs un mazliet krievs – mana mīļākā kombinācija.” Cilvēki vērtē šovu “Stīvais Nemelo”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu