Kadri no video
Reklāma

“Pagājušpiektdien čalis uz 160 km/h pālī bēga no mentiem pēc pulkstens astoņiem vakarā,” šovā “Stīvais Nemelo” komentē komiķis Maksims Trivaškevičs.

“Pašapliecinājuma vietā čuvākam asinīs bija trīsgraudnieks, bet autovadītāja apliecības vietā viņam nebija tiesību. Tāpēc jau viņš pie stūres bija pālī – jo tiesības jau viņam par to neviens neatņems!

Sodi pār šo vadītāju bira pamatīgāk nekā dopinga skandāli pār Krievijas sportistiem: čaļa kontā 1400 eiras par ātruma pārkāpšanu, par luksofora signāla ignorēšanu – 310, par iebraukšanu pretējā joslā – 140, bet 2000 sodanaudā viņš laimēja par mājsēdes neievērošanu!
Reklāma

Pakaļdzīšanās bija iespaidīga, tikai žēl, ka stulbās mājsēdes dēļ garāmgājējiem nebija iespējas to pavērot- jo garāmgājēji pēc astoņiem vakarā vairs neeksistē. Dragreiss notika maršrutā Ogre-Rīga-Maskavas ielas sākumā šoferītis nobrauca no ceļa un padevās. Kā pēdējo glābiņu no likuma sargiem čalītis mašīnā ieslēdzās. Papildus sodam, tagad vēl pašam nāksies maksāt par jauna sānu stikla ielikšanu, jo menti to izbombīja.

Pie šī starpgadījuma jāvaino valdība – visas izklaides aizliegtas, sporta treniņi notikt nedrīkst, pulcēšanās ir pretlikumīga- romantiska bēgšana no mentiem pilnmēness naktīs ir vienīgā palikusī aktīvā atpūta.”
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kam atriebās Briedis? Ar humoru par cīņu ar vācieti Mannu

Maskavas metro var “maksāt ar seju”! Sestdienas rītos aparāti nedarbosies, spriež komiķis Trivaškevičs

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu