Reklāma

Vairāk nekā 240 Maskavas metro stacijās Krievijā oktobrī ieviesta sejas atpazīšanas maksājuma sistēma, kas radījušas bažas par cilvēku privātumu. Savukārt šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs spriež, ka sestdienu rītos aparāti “uzkārsies” citu iemeslu dēļ.
“Tieši tā – aparāts tevi noskenē, nauda par braucienu no kartes tiek noņemta automātiski. Krievijā šīs sistēmas darbība būs traucēta katru sestdienas rītu, jo krievs piektdienas vakarā nezina, kā viņa seja nākamajā dienā izskatīties. Varbūt būs aizpampusi, varbūt – sadauzīta, “mūlis” būs aizliets – kas zina, tādēļ sistēmā nāksies ievadīt visus cilvēka sestdienas rīta sejas variantus.

Reklāma

Krievijas Mākslas akadēmijas studenti izveidoja savu naudīgāko studiju biedru galvas maketus – lai tie piķo par visa kursa braucieniem.

Mums pieņemts, ka visi ķīnieši izskatās vienādi, Krievijā šāds stereotips ir par kaukāziešiem, sanāk – Maskavas metro visi kaukāzieši varēs braukt par velti. Nu, visi, izņemot vienu, kurš būs noriskējis savu seju oficiāli piereģistrēt, tam konta atlikums drīz vien būs mīnusā.

Ar šo maksāšanas veidu problēmas būs visiem, jo ar metro tu brauc uz un no darba, kā jau visi, arī krievi uz darbu mauc pilnīgākajā depresijā, bet no darba mājās dodas pārlaimīgi – vai to sapratīs?”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu