Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

“Mairis Briedis trijos raundos atskalda Arturu Mannu. Latvieši uz šo noskatījās ar lepnumu – Briedis atriebās par 700 vācu okupācijas gadiem. Briedim vēl tikai jāizrubī kādu krievu, zviedru un lietuvieti (poli jau izslēdza), un Latvija būs atriebusies visiem,” humoršovā “Stīvais Nemelo” spriež komiķis Maksims Trivaškevičs.

Cīņa gan bija episka – pirmajā raudā abi taustījās, otrajā – Briedis sadusmojās, trešajā – cīņu piebeidza. Deviņās minūtēs izdarīja to, ko Latvijas Valsts nevarēja izdarīt visus piecus Otrā pasaules kara gadus.
Reklāma

Ar šo cīņu Briedis parādīja, kāpēc viņam nebija labu piedāvājumu boksēties smagsvaros, jo smagsvaros viņš nav nekas, bet labs bokseris viņš ir. Ar tādu kauties neviens profiņš negrib, jo ir liels risks sabojāt savu reputāciju. Zaudēt čalim, kas vēl nesen bija par svara kategoriju zemāks, tas ir kā vidusskolēnam pakāst kautiņā ar pamatskolnieku, kauns uz visiem atlikušajiem skolas gadiem!

Par laimi, cīņas laikā ne Manns, ne Briedis nešķaudīja, neklepoja un nešņaukājās. Citādi visu uzreiz apturētu, un to šķaudītāju ieliktu karantīnā kā bioloģisko ieroci. Nekas, ka šis ierocis ar dūrēm varētu atrubīt gorillu, mūsdienās no plaušu slimību simptomiem baidās krietni pamatīgāk nekā no fiziska spēka. Un viss, esi brīvs, brauciet tālāk.

Tiem, kas cīņu skatījās klātienē, gan nav paveicies: kameras ir iemūžinājušas, ka daudziem no šiem cilvēkiem nebija sejas masku vai tās bija uzvilktas uz deguna.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Ļauns un mentāli slims.” Kaimiņš velta skarbus vārdus Gobzemam

Liepnieks: Bagāti ministri nabadzīgā valstī – neētiski

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu