Kadrs no video
Reklāma

“Bagāti ministri nabadzīgā valstī ir neētiski…” – rakstnieks un politisko procesu apskatnieks Jurģis Liepnieks raidījumā TV24 raidījumā “Preses klubs” par amatpersonu algu palielināšanu.

“Es esmu kategoriski pret algu paaugstinājumu valsts augstākajām amatpersonām,” sacīja Liepnieks.
Reklāma

“Es uzskatu, ka bagāti ministri nabadzīgā valstī – tas ir neētiski. Kas tā par Āfriku? Tikai Āfrikā visi dzīvo nabadzībā, bet viņu ministriem un prezidentiem ir viss. Tas nav pareizi! Tas nav tas darbs, kur iet strādāt, lai nopelnītu naudu. Tas ir darbs, kur tu ej strādāt tāpēc, ka tu esi patriots, tāpēc, ka tu gribi pašapliecināties, tāpēc, ka gribi pierādīt kaut ko, tāpēc, ka tu gribi kaut ko izdarīt savas valsts labā.

Un cik ilgi tu būsi ministrs? Trīs, četrus gadus? Un ja tu uzskati, ka tu šajos četros gados vari nopelnīt par kādiem 30 tūkstošiem vairāk, varbūt tas [darbs] nav tev.”
Turklāt mums nav bijis nekad tā, ka trūkst ministru, jo alga maza, teica Liepnieks. “Maza alga nav tas, kāpēc cilvēki neiet [strādāt] par ministriem. Es nezinu nevienu cilvēku, kurš būtu teicis – jā, es varētu, bet tā alga tik maza. Nē, tas nav tā. Ir tieši otrādi – cilvēki ir gatavi iet no lielām algām prom, lai kļūtu par ministru. Tas ir darbs, kur varētu šādu zināmu upuri no sevis sagaidīt.”

Un kāpēc Valsts prezidentam, kuram jau ir tādas sociālās garantijas kā nevienam, vēl vajag algas paaugstinājumu, nepietiek ar tiem tūkstošiem? Tas nav ētiski, uzskata Liepnieks.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Viņš nebija potējies!” No kovida mirušā Arņa Cimdara ģimene gatava tiesāties viltotā sertifikāta lietā

Kovidu izslimojušais Gobzems noliedz, ka būtu apdraudējis citus

“Kovids ņem priekšā pa pilno.” Levits atkal pieaista uzmanību ar savādu izteicienu

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu