Reklāma

Bieži vien mēs saskaramies ar cilvēkiem, kuriem lemts dzīvot kopā ar mums. Karmai ir savi plāni, ko ietekmēt ir gandrīz neiespējami.

Karmiskās attiecības var būt ļoti īsas un patīkamas, bet arī ļoti ilgas, nogurdinošas un smagas. To var būt ļoti daudz, bet var būt pat ļoti liels retums. Lai noskaidrotu, vai jūsu attiecības ir karmiskas vai ne, palīdzēs numeroloģiskā metodika pēc partneru dzimšanas datumiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

PERSONĪBAS KARMA PĒC DZIMŠANAS GADA

Reklāma

6 SOĻI, KĀ LĪDZSVAROT KARMU

Kāpēc ir tādi cilvēki?

Karma nedara mums ļaunu, lai gan pirmajā acu uzmetienā var izskatīties arī tā. Dvēseles dziedēšana notiek ar pārdzīvojumiem un problēmām. Kad mums tā jāattīra, Visums sūta cilvēku, kurš ienes mūsu dzīvē problēmas, pats to nevēlēdamies. Šī garīgā dziedēšana un karmas attīrīšana ir normāls process, bez kura mūsu dvēsele krātu sevī negatīvu enerģētiku, apgalvo ezoteriķi.

Dažreiz dziedēšana notiek kaut kādā noteiktā veidā. Tas var būt tiešs atbrīvojums no slimības, skumjām un bēdām, vientulības. Tādā gadījumā cilvēks ir likteņa dāvana par labu rīcību iepriekšējās dzīvēs vai šajā dzīvē.

Viņiem ir jāatver acis uz kaut ko svarīgu dzīvē. Visums zina, kas mūs gaida, ja mēs dosimies ceļā, kas šobrīd ir aktuāls. Ja mūsu ceļš ved pie nelaimēm un problēmām, liktenis sūta mums cilvēku, kas palīdz novērst nepatikšanas.

Viņiem ir jāpalīdz mums kļūt labākiem. Ja cilvēks par kaut ko intensīvi sapņo, Augstākie spēki var sūtīt viņam karmiski saistītu draugu vai otru pusīti, kas palīdzēs sasniegt jaunu garīgās attīstības līmeni.

Kā saprast, ka cilvēks ir karmiski saistīts ar jums

1. Ļoti īsas vai ļoti ilgas attiecības. Karmiski saistīti cilvēki var satikties pāris dienas vai pat stundas, pēc tam šķirties un vairs nekad nesatikties. Visa būtība ir tāda, ka attiecības beidzas tieši tajā brīdī, kad mēs iegūstam vajadzīgo impulsu no Visuma vai nozīmīgas mācību stundas.

Šķiršanās var neizdoties, jo kaut kas pastāvīgi saista šos cilvēkus. Attiecības var būt ļoti toksiskas un nogurdinošas, bet tās joprojām pastāv. Gribas izlauzties no tām, bet neiznāk. Tādā gadījumā jāpadomā, ko tieši grib pateikt Visums, ko tas grib mums iemācīt.

2. Cilvēks šķiet radniecīgs vai, gluži otrādi, jūs esat pārāk atšķirīgi. Karmiskās attiecības nepazīst zelta vidusceļu. Tas ir vai nu vistuvākais, labais un gaišais cilvēks tavā dzīvē, vai arī pats dīvainākais un arī sarežģītākais.

Radniecīgas dvēseles ir tad, kad starp cilvēkiem ir pilnīga harmonija un izpratne jau pirmajā saskarsmes mirklī.

Ar daudziem cilvēkiem mēs negribam sazināties, jo tie ir pilnīgi atšķirīgi. Ja ar tiem nevar šķirties vai pastāvīgi atrodas kāds iegansts draudzībai vai mīlestībai, tas nozīmē, ka attiecības paredzētas, lai atrisinātu mūsu karmiskos parādus.

3. Sajūta, ka jūs pazīstat šo cilvēku vislabāk. Gadās tā, ka cilvēki tikai iepazīstas, bet ar pirmo saskarsmes brīdi saprot viens otru. Viņiem ir sajūta, ka viņi jau ir tikušies. Tas nepārprotami norāda uz to, ka tikšanās ir likteņa zīme.

Šādos brīžos intuīcija saka, ka jāturas pie cilvēka. Ir iespējami divi scenāriji – viņš var mainīt tavu dzīvi, bet pēc tam aiziet, vai arī palikt kopā ļoti ilgu laiku.

Tādā gadījumā ir iespēja, ka jūs esat tikusies iepriekšējā dzīvē un jūsu saikne ir pārgājusi jaunajā iemiesojumā.

4. Spilgtas emocijas. Tā var būt ļoti stipra draudzība, neticami emocionāla un kaislīga mīlestība.

Karmisko attiecību piesātinātība bieži vien tiek aprakstīta, tāpēc to ir grūti sajaukt ar kaut ko citu.

Papildus emocionalitāte var būt fakts, ka tikšanās ar cilvēku notiek tieši tajā brīdī, kad tas ir nepieciešams – kad mēs jūtam sāpes un vientulību vai arī tad, kad mums ir vajadzīga emocionāla vai cita palīdzība.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu