Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Daniels Kreigs ticis pie savas zvaigznes Holivudas slavas alejā. “Te tev nu bija – padsmit gadus tēlo Džeimsu Bondu, tam par godu tavu vārdu uzliek uz trotuāra. Holivudas viesiem tagad būs iespēja tevi mīdīt ar kājām!” par šādu iespēju nav sajūsmā humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivāškevičs.

“Lai kļūtu par slavas alejas daļu, tev jābūt ne tikai nopelniem bagātam šovbiznesa darbonim, bet vēl jāsamaksā 50 000 dolāru – vēl nesen bija jāpiķo 30 pakas, bet tagad būvmateriāliem uzkāpušas cenas. Holivudas slavas aleja ir pasaulē dārgākais bruģis. Būtu ar šitādām plāksnēm izlikta Ventspils, būtu mums dārgākā pilsēta uz Zemes virsas.

Interesanti, ka savas zvaigznes alejā nav Džūlijai Robertsai, Klintam Īstvudam un Leonardo DiKaprio, jo tie ir cilvēki, kuri saprot, ka nav forši būt daļai no trotuāra. Pa trotuāru vārtās dzērāji, nevis izcili aktieri.
Reklāma

Nu labi, daudzi izcili aktieri ir arī riktīgākie dzērāji – Daniels Kreigs vairs Bonda filmās nefilmēsies, moš pēc dažiem gadiem redzēsim viņu vārtoties pašam uz savas zvaignzes. Slavas alejā ir 2700 plākšņu – viņš noteikti nebūs pirmais.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vai krievu vakcīnu zagļi varētu rietumiem nočiept arī “jaguāru”?

Kā piespiest Gobzemu vakcinēties? Vienīgais humoršovs Latvijā izvirza versijas

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu