Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Medijos parādījušās ziņas, ka “Sputņik” vakcīna radīta pēc tam, kad Putina hakeri tās recepti nočiepuši no “Astra Zeneca”. “Saka, ka programmētāji labi pelna – ja tu spēj paveikt kaut ko tādu, tu to piķi esi pelnījis. Kā Ieva tika radīta no Ādama ribas, tā “Sputņik” klonēts no “Astra Zeneca”, spriež humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

“Putins šī fakta dēļ plāno “Sputņiku” padarīt legālu Eiropas Savienībā: ja jau vakcīna tā pati, to drīkst izplatīt Eiropā. Šo ziņu spīdošām acīm uztvēra visi Daugavpils iedzīvotāji – moš, beidzot varēs normāli novakcinēties… jo “Astrai Zeneca” taču nevar uzticēties!

Tie hakeri no šī pasākuma arī ir vislielākie ieguvēji. Viņiem darbs ir garantēts visa atlikušā mūža garumā, jo pietiks CV ierakstīt, ka strādāji pie Oksfordas apzagšanas, un darba devējam uzreiz būs skaidrs, ka esi meistars.

Reklāma
Krievu hakeriem jāsāk zagt nevis medicīnas tehnoloģijas, bet gan auto inženierijas datus, jo, nu, bļin, krievu mašīnas ir pilnīgākās grabažas. Jaunas, vecas, vienalga, visas čakarējas vairāk nekā veci Opeļi. Lai Putina datoriķi uzlauž jaguāra rūpnīcas serverus, un tad mēs no Krievijas varēsim pirkt glaunus autiņus, tos pašus F- Pace, tikai uz pusi lētāk, auto marka tik sauksies nevis jaguārs, bet amūras tīģeris,” nākotnes prognozēs dalās Maksims.

Tikmēr Latvijā strauji pieaug gan vakcinēto, gan kovidnieka slimnieku skaits. Valsts Infektoloģijas centrs plāno, ka drīz antivielas būs visiem, izņemot Gobzemu. Lai uzzinātu, kā sapotēt šo dabas brīnumu, izsūtījām Ašo Evitu ielās.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā piespiest Gobzemu vakcinēties? Vienīgais humoršovs Latvijā izvirza versijas

“Flīģeļa lieta”: par hitu kļūst video, kurā Pavļuts spēlē un Kariņš dzied

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu