Reklāma

Šopēcpusdien 59 gadu vecumā miris bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars. Pēc LTV rīcībā esošās informācijas, viņš miris pēc inficēšanās ar Covid-19.

Cimdars šovasar bija starp partijas “Latvija pirmajā vietā” dibinātājiem un ģenerālsekretārs. Viņa pārstāvētā partija iestājās pret obligāto vakcināciju.

Arnis Cimdars CVK vadīja kopš 1997. gada. Pēc Saeimas lēmuma viņš amatu atstāja 2019. gadā.

TV3 raidījums “Nekā personīga” svētdien ziņoja, ka pagājšnedēļ ar Covid-19 saslimuši arī zināmi Latvijas politiķi – Juris Jurašs (JKP), Kārlis Šadurskis (″JV″) un Mārtiņš Bondars (″AP″).
Par inficēšanos ar Covid-19 svētdien ziņoja arī Latvijas Blogeru un influenceru asociācijas vadītāja Maija Armaņeva (“Latvija pirmajā vietā”), kura iepriekš izcēlusies ar publiski paustu skepsi pret vakcināciju. Portāls “Delfi” vēstīja par savā rīcībā esošu informāciju, ka Arnis Cimdars ar kovidu saslimis oktobra vidū.

Reklāma

Pagājšceturtdien, 14. oktobrī, tika paziņots, ka ar Covid-19 inficējies arī Valsts prezidents Egils Levits. Šī iemesla dēļ tika atceltas tikšanās ar vairākiem ārvalstu vadītājiem. Egils Levits ar “AstraZeneca” vakcīnu pret kovidu sapotējās šā gada sākumā. Vakar Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis intervijā LTV teica, ka prezidenta veselības stāvoklis uzlabojoties.
″Prezidentam gan nebija smaga slimības norise, vieglas iesnas un tāds krekšķis, arī neliela temperatūra, bet tagad arī šie simptomi samazinās. Un viņš turpina strādāt,” otrdien LTV teicis Teikmanis. Valsts prezidents darbā pilnā apmērā varētu atgriezties nākamnedēļ.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Briest obligāta vakcinācija 50+ grupā? Kariņš iesaka, Levits domā

Zatlers: Ārstiem agresīvāk jāprasa jauni ierobežojumi

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu