Foto - Pexels.com
Reklāma

Kad tiek runāts par populārākajām spēļu automātu tematikām, tad parasti ar nopietnām sejām tiek apspriesta Skandināvu mitoloģija, Senās Ēģiptes noslēpumi un klasiskie, bet sulīgie augļi. Bet patiesībā iecienītāko tēmu augšgalā rotaļīgi grozās spēļu automāti, kas balstīti uz multfilmu sižetiem un tēliem. Atverot laimz.lv vai spins lv spēļu automātu kolekciju, tevi apsveiks dažādi krāšņi, mīlīgi un jautri animāciju tēli. Multfilmu tēmas sloti var sniegt unikālu un aizraujošu spēlēšanas pieredzi. Tā ne tikai izklaidēs, bet arī aizvedīs patīkamā bērnības atmiņu ceļojumā.

Kāpēc multfilmu tēmas ir tik iecienītas?

Krāsainā grafika un iemīļotie multfilmu varoņi rada nostalģiskas atmiņas par jauko un bezrūpīgo bērnību, kad pasaulē svarīgākais bija paņemt desmaizi un uzspēt uz multeņu pēcpusdienu. Nav brīnums, ka daudzi spēlētāji vēlas vēlreiz izbaudīt vieglumu un jautrību, ko spēj sniegt spēļu automāti, kas atdzīvina atmiņas un apspēlē jau zināmus sižetus un situācijas. Diemžēl daudzas animācijas studijas nelabprāt sniedz atļaujas izmantot to radītos tēlus un sižetus, bet spēļu izstrādātāji ir apveltīti ar brīnumainu iztēli un ir spējīgi radīt tēlus, kas ļauj prātam atdzīvināt bērnībā redzēto.

Chillli PoP

BetSoft izstrādātā spēle Chilli PoP pārsteidz ar skaistām animācijām un spēles gaitu. Animācijas un izpildījums ļoti atgādina animācijas studijas Hanna-Barbera radītās multfilmas. Chilli PoP ir vienkāršs, bet jautrs 5 ruļļu un 30 izmaksu līniju spēļu automāts, kas aprīkots ar 95,38% RTP jeb spēles atdeves rādītāju un vidēju nepastāvības līmeni. Īpaši piemeklētais, jautrais skaņu celiņš spēlētāju aizved uz Dienvidamerikas karstasinīgajām valstīm. Spēles parastie simboli ir īsta čili piparu izstāde – jautri, asi un krāsaini. Spēle papildināta ar dažādām aizraujošām un jautrām bonusa funkcijām, kā bezmaksas griezieniem, spēles laukuma izplešanās un sprāgstošā Wild pinjata.

Kung Fu Rooster

RTG radītais Kung Fu Rooster ir 5×3 režģa spēļu automāts ar 12 fiksētām izmaksu līnijām un 96% RTP. Spēli pavada maiga, nomierinoša mūzika. Kung Fu Rooster varoņi atgādina Disney tēlus. Parastos simbolus pārstāv iņ un jaņ vairogs, īss un ieliekts duncis, zirnekļlilija un nunchaki. Lai padarītu spēli aizraujošāku, tajā ieviesis īpašos simbolus – viedo mērkaķi un Kung Fu Rooster. Bonusa simboli iedarbina bezmaksas griezienus.

Ogre Empire

Reklāma

Ogre Empire ir vēl viena izcila BetSoft radīta spēle. 5×3 režģa spēļu automāts ar 25 fiksētām izmaksu līnijām aizvedīs spēlētāju neaizmirstamā piedzīvojumā pie cilvēkēdājiem. Spēli pavada orķestra koncerts. Grafika un animācija spēcīgi atgādina Pixar radītos tēlus. Spēlē droši, jo cilvēkēdājs tev sastādīs kompāniju. Cilvēkēdājs domīgi stāv ekrāna kreisajā stūrī, īsti nevarot izlemt vai palikt nekustīgam vai tomēr sašķaidīt spēles ekrānu ar savu rungu. Kā jau multfilmā pamata simbolus veido sēnes, monētu kaudze, koka runga, bļoda ar dārgakmeņiem un akmens plātne ar gravējumu. BetSoft ieviesis interesantu funkciju – spēlei ir dienas un nakts režīms.

Genies’s Riches

Viens no aizraujošākajiem un labākajiem spēļu automātiem ar multfilmu tematiku ir Genies’s Riches. Austrumniecisks stāsts par džinu, skaisto princesi un Aladinam līdzīgu puisi. Līdzība ar Disneja radīto multfilmu Aladins ir tik spēcīga, ka brīžam šķiet, ka tūliņ parādīsies Disney animācijas studijas logo. Spēļu automāts Genies’s Riches ir tikpat bagāts notikumos kā multene par Aladinu. 5×2 režģa spēļu automāts ar 50 fiksētās izmaksu līnijām garantē aizraujošu darbību, veiksmīgas kombinācijas un baudījumu acīm. Spēle papildināta ar Wild simbolu lidojoša paklāja izskatā un scatter simbolu džina lampas izskatā. Ļaujies 1000 un vienas nakts piedzīvojumiem!

Kad bērnības atmiņas var atnest lielo laimestu

Krāsainā grafika, atraktīvās animācijas un iemīļotie multfilmu varoņi aizved spēlētājus neaizmirstamā bērnības atmiņu lidojumā. Spēļu izstrādes studijas spēj uztvert spēlētāju vajadzības un vēlmes – spēļu automāti ar multfilmu tematiku atļauj spēlētājiem būt bērnišķīgiem un sajusties bezrūpīgiem. Šoreiz apskatījām 4 spēļu automātus, kas radīti iedvesmojoties no pasaulē slavenākajām un veiksmīgākajām animācijas studijām. Genies’s Riches Ogre Empire, Chilli PoP un Kung Fu Rooster ir tikai pavisam niecīga daļa no azartspēļu pasaulē pieejamajiem spēļu automātiem ar tik jauku, jautru un krāšņu tematiku. Kas gan var būt labāks, kā pavadīt laiku jautrībā un, papildus tam, varbūt izcelt lielo laimestu?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu