Kadrs no video
Reklāma

Politiķis Aldis Gobzems savā vietnes TikTok profilā publiskojis video ar klavieres spēlējošu pašreizējo veselības ministru Danielu Pavļutu un dziedošu premjeru Krišjāni Kariņu. Soctīklus šis video burtiski uzspridzinājis soctīklus!

@aldisgobzems

Koalīcija. ##Budžets ##Flīģelis ##Nauda ##Laime ##gobzems ##aldisgobzems ##likumsunkartiba

♬ original sound – Aldis Gobzems

Reklāma

Video ir atsauce uz Valsts kancelejas vēlmi valsts budžetā iekļaut 184 tūkstošus eiro koncertflīģeļa iegādei prezidenta pilij.

Valsts prezidenta kanceleja pagaidām atteiksies no plāna nākamgad iegādāties jaunu flīģeli. Valdības atbalstītajā budžetā tam bija paredzēti 184 tūkstoši eiro, kas izsauca plašu rezonansi sabiedrībā.

“Nenormāla bezkaunība,” komentējot Valsts prezidenta kancelejas nu jau atlikto vēlmi iegādāties teju 200 000 eiro vērtu koncertflīģeli, televīzijas TV24 raidījumā “Preses klubs” sacīja žurnāliste Elita Veidemane.

Viņasprāt, iestrādāt budžetā šādu summu jauna flīģeļa iegādei, sakot, ka tas ir nepieciešams, ir absolūta bezkaunība. “Es atvainojos, kas uz tā spēlēs? Pavļuts nāks spēlēt uz šī flīģeļa? Vai vēl kāds pianists? Vai kādus taures pūtējus aicinās piespēlēt,” neizpratni pauda Veidemane.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: Puisis bez tiesībām Rīgā nesas ar 238 kmh

“Nav svarīgi, cik cilvēku sagaidīs pavasari…” Kas pamudinājis mūziķi Pudniku uz tik skarbiem vārdiem?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu