Reklāma

Krievijas Valsts domes vēlēšanās, kas norisinājās trīs dienas, valdošā partija “Vienotā Krievija” saglabāja absolūto vairākumu parlamentā, jo bīstamākos konkurentus pastūma malā jau pirms vēlēšanām: pazīstamākais opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs atrodas cietumā, bet viņa tuvākajiem sabiedrotajiem liedza kandidēt vēlēšanās. Turklāt konstatēti ļoti daudzi pārkāpumi vēlēšanu norisē, par kuriem ironizē šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

Krievijas opozīcija ziņo par masveida pārkāpumiem, kas rosina aizdomas par vēlēšanu rezultātu viltošanu. Piemēram, laikraksts “Novaja gazeta” ziņo, ka Sanktpēterburgā pēc iecirkņu slēgšanas policija arestēja opozīcijas izvirzītos vēlēšanu komisiju dalībniekus, lai neļautu viņiem uzraudzīt balsu skaitīšanu.

“Uz vēlēšanām ieradās knapi trešdaļa valsts iedzīvotāju, jo visi saprot, ka balsot dižas jēgas nav. Nav “tolka” tērēt savu svētdienu pasākumam, kura rezultāts jau tāpat ir izlemts. Veltīt nedēļas izskaņu tam, lai baidītos, ka pirmdienā atkal būs jāvelkas uz darbu – pat tas ir produktīvāk,” spriež Maksims.

Reklāma

“Par šmaukšanos ar Krievijas vēlēšanu rezultātiem neviens jau sen nebrīnās, taču šīs vēlēšanas bija īpašas, jo kopā noviltoja 14 miljonu vēlēšanu biļetenu! Krievijā ir 140 miljonu iedzīvotāji – katra desmitā balss bija fiktīva – tas ir jauns Ginesa apčakarēšanas rekords.
Rekur, dāma pieiet pie urnas, bišķi patusē, iemet kaudzīti ar aizpildītiem biļeteniem un “ta-dā” – balsu par Putina “Vienoto Krieviju” jau ir krietni vairāk.

Šo metodi jau noskatījuši latviešu Eirovīzijas fani, jo tas ir vienīgais veids, kā mūsējie beidzot varētu kvalificēties finālam.

Par viltotu biļetenu bāšanu urnās aizturēti veseli 30 vēlēšanu iecirkņu vadītāji. Vēl nav zināms, vai viņi aizturēti, jo balsoja par Vienoto Krieviju, vai, tieši otrādi, viņu iecirknī Vienotā Krievija neuzvarēja.

Vistrakāk gāja Pēterburgā, jo tā ir Krievijas inteliģences galvaspilsēta – tur par nelielu samaksu vai pudeli balsis tik viegli nenopirksi – bija vairāk, ko viltot, tādēļ tur pat iecirkņu novērošanas kameras aizklāja, pirms urnas atvērt.
Korumpētākajos vēlēšanu iecirkņos slinkākajiem balsotājiem uz vietas bija pieejami uzreiz pareizi aizpildīti vēlēsānu biļeteni. Vienotā Krievija mīl savus vēlētājus- pat neliek viņiem iespring, lieki ņemot rokā pildspalvu.

Izmantoti tika arī iluzionistu un burvju mākslinieku triki (vot, tas ir līmenis – lai tiktu domē, pielietosim maģiju) – šur tur iecirkņos pildspalvās bija tinte, kura pazūd pēc uzsildīšanas!
Vēlēšanu vadītāji bija īpaši labsirdīgu skolotāju lomā, kuri nevis izlabo tavas kļūdas ar sarkanu, bet gan tavā vietā ieraksta pareizo atbildi, lai tu- duraks- balsošanā esi sekmīgs.

Nākamos vēlēšanām izmantojamos datorus programmēs Kremļa troļļu armija. Peles kursori būs uzprogrammēti tā, ka automātiski virzīsies „Vienotās Krievijas” virzienā, tiklīdz tu uzklikšķini uz citu partiju, dators nokarās, tev ir Game Over, lūdzu, sāc no sākuma. Mēģini vēlreiz vai tiec aizturēts par to, ka nejēdz nobalsot.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu