Ekrānuzņēmums no Instagram
Reklāma

Jēkabpilī 27. septembra rītā noticis nopietns nelaimes gadījums: kāds “BMW” vadītājs ietriecies pamatīgā ķieģeļu žogā, kas apjož vienu no vietējām baznīcām, bet pēc notikušā kopā ar pasažieriem no notikuma vietas aizbēdzis, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Nolauztais, no ķieģeļiem mūrētais vārtu stabs nolūzis un uzkritis uz motora pārsega, to krietni sabojājot. Samīcīta arī auto priekšējā daļa.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme)

Reklāma
Laikā, kamēr Krustpils Svētā Nikolaja pareizticīgo baznīcā notika dievkalpojums, dievnama žogu ar pamatīgu blīkšķi nojaucis kāds 5. sērijas “BMW” stūrētājs, kurš 90 grādu līkumā acīmredzot nav spējis novaldīt savu braucamrīku.

“No šejienes kā gāja, tā taisni iekšā. Neredzēju, tikai dzirdēju, ka trīs puiši esot aizmukuši,” stāsta vietējais iedzīvotājs Ainārs.

“Godīgi sakot, uzzināju tikai pēc paša dievkalpojuma, iznākot ārā. Vislielākais prieks, ka nav cietušo,” “Degpunktā” stāsta priesteris Toms.

Policisti jau izskatījuši video kameru ierakstus, kuros redzams aizbēgušais, savukārt avarējušā “BMW” īpašnieks paviesojies policijā – izrādās, viņam ar notikušo nav nekāda sakara.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Rīgā klīst nelāgas baumas: bijušais LNT ziņu veidotājs kļuvis par bezpajumtnieku

Mūžībā devies TV šovos iepazītais dāmu mīlulis no Balviem

Trakums: Rīgā uz gājēju pārejas notriec cilvēku un vēl pārbrauc tam pāri

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu