Kadrs no video
Reklāma

Tā kā mūsu “gonščikam” ir tikai 16, īsti sodīt par ātruma pārsniegšanu viņu nevar – viņš jau nav gājis autoskolā, nezina, ka pilsētā atļautais ir 50, tādēļ arī brauc, kā pagadās. Skolā viņš mācās fiziku, bet tur jau ātruma ierobežojums ir gaismas ātrums, šovā “Stīvais Nemelo”smīkņā Maksims Trivaškevičs.

Skolā čalītis tagad būs leģenda – rudenī visi rakstīs garlaicīgus sacerējumus “Kā es pavadīju vasaru”, šis sacerējuma vietā skolotājai iesniegs Degpunkta sižetu.

Policisti bija pārsteigti, kad aizturētais izrādījās bez promilēm – skaidrā pa Rīgas ielām šitā nesies nav neviens. Situācija ir pierādījums, ka Latvija, tie patiesībā ir vieni lieli lauki, jo pa laukiem ar veciem fordiņiem jaunieši tā nēsājās bieži, jo tur uz katra stūra nav novērošanas kameru- čalītis domāja, ka ir nevis galvaspilsētā, bet gan ģerevņā pie vecmuteres.

Reklāma

Mašīna nav nekāda grabaža- izskatās pēc pasvaiga C klases merša, tagad to var pārdot dārgāk, jo pēc pakaļdzīšanās autiņš aizdegās- tātad, mašīna ir kūpināta, un kūpinājumam vienmēr ir pievienotā vērtība.

Rīdziniekiem būs patīkami vērot tik labi zināmās Āgenskalna ieliņas- tas ir tāpat kā video ieraudzīt kādu senu paziņu- vienmēr brīnies, kā tas lohs tur tika.

Pakaļdzīšanās beidzās pie Stradiņa slimnīcas- jaunietis gudrs, saprata, ar ko šitāda braukšana var beigties- video redzam (ap 1:25), kā viņš skrien uz traumpunktu.

Diemžēl, pakaļdzīšanās nenotika Līgo svētkos, jo tad Āgenskalna iedzīvotājiem būtu krutākais un dārgākais ugunskurs pasaulē- nosvilināt mersi tradīcijas dēļ vēl nav atļāvies neviens- Latvija tad ieietu ne tikai jūķūba video kompilācijās, bet arī Ginesa rekordu grāmatā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: Īsts trilleris – citi autobraucēji aiztur dzērājšoferi

VIDEO: Cik stabiņu varēs notriekt ar elektrisko Ford Lightning?

FOTO, VIDEO: Nedēļas nogale sākas ar ļoti smagām avārijām

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu